Paris Corner December Vannile

 • Paris Corner December Vannile

  2
  85
  Kaina 29.61 
  32.90  Sutaupykite 3.29 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-29 23:59
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  PARIS CORNER
  Talpa (ml)
  85
  Lytis
  Unisex
 • Žavus unisex aromatas, kuris apgaubia jus žiemos glėbio šiluma. Šis išskirtinis kvapas, priklausantis gerbiamam „Paris Corner“ prekės ženklui, yra harmoningas natų mišinys, sukurtas peržengti lytį, užfiksuojantis rafinuotumo ir žavesio esmę.

  Viršutinės natos priešakyje atskleidžia turtingą romo, vanilės orchidėjų ir jazminų gobeleną. Šis pradinis pliūpsnis sukuria svaiginančią ir guodžiančią aurą, sudarydama sąlygas kvapų kelionei, kuri yra ir kviečianti, ir maloni.

  Kvepalui tobulėjant, širdies natos atskleidžia žavią vanilės, prieskonių natų, odos, tonka pupelių, rožių ir kreminės brulės simfoniją. Šis sudėtingas derinys prideda sudėtingumo, įkūnijantis prabangos ir rafinuotumo dvasią. Šios vidurinės natos suteikia kvapui nenugalimo žavesio.

  Paskutinis gruodžio Vanilės veiksmas atsiskleidžia pagrindinėse natose, palikdamas ilgalaikį ir įsimintiną pėdsaką. Rudasis cukrus ir užlieja saldžia šiluma, o Oud Patchouli suteikia egzotiško gylio. Subtilus cukraus ir muskuso sąveika užbaigia kompoziciją, sukuria jausmingą ir ilgalaikį pagrindą.

  Viršutinės natos: romas, vanilinė orchidėja, jazminas

  Vidurinės natos: vanilė, prieskoninės natos, tonkabiečių oda, rožė, kreminė brulė

  Pagrindinės natos: rudasis cukrus, pačiulis, cukrus, muskusas

 • Jums taip pat gali patikti: