• Paris Corner Khair Fusion

  100
  2
  Kaina 40 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  PARIS CORNER
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Nepakartojamo kvapo šedevru, sukurtas tiems, kurie vertina tikrą prabangą ir išskirtinumą. Šie kvepalai – tai elegancijos ir rafinuotumo įsikūnijimas, įkvėptas gamtos grožio ir išskirtinių ingredientų sintezės.

  Aromato kelionė prasideda nuo šviežių ir gaivių viršutinių natų, kuriose dera sodrių juodųjų serbentų, sultingų raudonųjų obuolių ir egzotiškų ličių derinys, papildytas itališkos citrinos švelniu, bet kartu energingu prisilietimu. Šis vaisių simfonijos atidarymas suteikia nepakartojamą pirmąjį įspūdį ir sužadina pojūčius, kviesdamas jus į gilesnius kvapo sluoksnius.

  Širdyje slepiasi prabangių gėlių puokštė, kurioje dominuoja jazminų sambako nektaras, švelniai susipynęs su cukruota violetine ir Damasko rožės elegancija. Ši subtili ir jausminga kompozicija sukuria nepaprastą romantikos ir iškilmingumo atmosferą, kuri sužavi ir prikausto dėmesį.

  Aromato pabaigoje atsiskleidžia gilūs ir šilti pagrindiniai akordai, suteikiantys kvapui išliekamąją galią ir gilumą. Šiltas sandalmedis ir tvirtas kedras kuria harmoniją su jausmingu muskuso ir vanilės švelnumu. Ši prabangi bazė suteikia kvapui nesibaigiančios elegancijos ir išlaiko jus apsuptą šio nepakartojamo aromato visą dieną.

  Tai daugiau nei kvepalai. Tai jūsų asmenybės išraiška, prabangaus gyvenimo būdo simbolis ir išskirtinės elegancijos pavyzdys. Kiekvienas šio aromato lašas atskleidžia naują istoriją, kurioje prabanga ir natūralus grožis susilieja į tobulą harmoniją.

  Viršutinės natos: juodieji serbentai, raudonasis obuolys, ličiai, itališka citrina

  Vidurinės natos: jazminų sambakas, cukruota violetinė, Damasko rožė

  Pagrindinės natos: sandalmedis, kedras, muskusas, vanilė

 • Jums taip pat gali patikti: