Paris Corner Killer Oud Midnight Ecstasy

 • Paris Corner Killer Oud Midnight Ecstasy

  100
  2
  Kaina 39.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  PARIS CORNER
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Tai subtili, tačiau ryški rytietiško turtingumo esmė, kurioje susilieja keletas nepaprastų aromatų. Tai kaip širdį liečiantis judėjimas per egzotiško juodojo pipiro, romantiškų rožių ir galingo oudo natų prisiminimus.

  Pirmajame akordų etape juos kartu sieja aštrus ir akiai ryškus juodųjų pipirų žvilgsnis, lyg šokantis fejerverkas nakties danguje. Tai labai įtraukiantis įkvėpimas. Rožės atneša šiek tiek romantikos ir šilumos šiose aistringose aromato natose, kartu su įdomiu oudo medžio malonumu.

  Tarsi pradėjus kelionę, dūminio smilkalų ir olibanumo natos pamažu atsiveria, suteikdamos asmeniškumo jausmą. Tai tarsi paslaptingo rytietiško šventinio ritualo dalelės, kurios pasitinka jus šventojo kvapo šviesoje.

  Pabaigoje, kvapo užbaigimą žymi kreminis sandalmedis - ramus, bet ilgai neišblėstantis, kaip mira užmarščių tyrinėjimas tamsiojoje nakties gelmėje. Tai subtili kvapų harmonija, kurioje susilieja kiekvienas ingredientas, suteikiantis jums unikalų pojūtį ir patirtį.

  Kvepalai "Killer Oud Midnight Ecstasy" yra ne tik ypatingos sudėties, bet ir ilgaamžio aromato simbolis. Tai kaip šiltas, gaivus oras, kuris apgaubia jus visą dieną, švelniai primindamas apie šią magišką naktį.

  Viršutinė nata: juodieji pipirai
  Širdies natos: rožė, slyva, likeris
  Pagrindo natos: oda, sandalmedis

 • Jums taip pat gali patikti: