Paris Corner North Stag Expressions III Trois

 • Paris Corner North Stag Expressions III Trois

  100
  2
  Kaina
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  PARIS CORNER
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Rafinuotas aromatas, sukurtas šiuolaikiniam žmogui, vertinančiam nesenstančią eleganciją. Priešakyje viršutinės natos atsiskleidžia su gaivumo pliūpsniu, derinant gyvybingą citriną, citrusinę Kalabrijos bergamotę ir saulės nusausintą sicilietišką apelsiną. Šis gaivinantis mišinys sukuria pagrindą kvapų kelionei, kuri ir pakylėja, ir suteikia žvalumo.

  Kvepalui tobulėjant širdies natos atskleidžia sudėtingą ir aromatingą sąveiką. Tuniso Neroli, Nigerijos imbieras ir Ceilono cinamonas susipina, sukurdami šiltą ir pikantišką sintezę, kuri prideda gylio ir charakterio. Šios vidurinės natos prisideda prie išskirtinio kvapo žavesio, kviečiančios tyrinėti sudėtingus jo sluoksnius.

  Paskutinis North Stag Expressions III TROIS skyrius atsiskleidžia pagrindinėse natose, palikdamas ilgalaikį ir įsimintiną pėdsaką. Kiniška juodoji arbata suteikia unikalų ir rafinuotą atspalvį, o ambroksanas – šiuolaikišką ir jausmingą prisilietimą. Olibanas prideda dervos sodrumo, o Guaiac Wood – dūminį ir sumedėjusį gylį, sukurdamas galingą ir patvarų pagrindą.

  Viršutinės natos: Citrina, Kalabrijos bergamotė, Sicilijos apelsinas

  Vidurinės natos: Tuniso Neroli, Nigerijos imbieras, Ceilono cinamonas

  Pagrindinės natos: kiniška juodoji arbata, ambroksanas, olibanas, gvajako mediena

 • Jums taip pat gali patikti: