Paris Corner North Stag Expressions II Deux

 • Paris Corner North Stag Expressions II Deux

  100
  2
  Kaina 48 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  PARIS CORNER
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Šis aromatas prabangus ir įtraukiantis kaip rytietiškas alchemijos brangakmenis, nes paliečia jūsų prigimtinį žavesį iš pradžių. Pirmas kvapas jūsų pojūčius apgaubia subtiliu obuolių žydejimu, suteikiantis šviesų ir žaismingą pradžios toną. Tada, kaip mėnulis sklaidosi per dangų, atsiskleidžia levandų ir bergamotės akordai, prisilietę prie jūsų odos kaip ramią naktį praūžęs vėjas.

  Vidurinės natos atneša žiedinį švelnumą, kaip pirmieji saulės spinduliai prasiskverbia pro debesis. Pelargonija, violetinė ir jazminai, kiekvienas savaip unikalus, susilieja kaip tapybos kūrinio detalės, kurios sudaro gyvą, kvapų paveikslą. Tai yra prabanga, kuri liečia jūsų sielą ir pradeda atskleisti jos giliąją prigimtį.

  Pagrindinės natos sukuria galingą ir nepamirštamą pabaigą, lyg tai būtų didingas šventinis maršas. Vanilės šiltumas apgaubia, tuo tarpu kardamonas ir pipirai prideda pikantumo ir rafinuotumo. Sandalmedis, pačiuliai ir gvajako mediena sukuria gaivų, ilgai trunkantį įspūdį, kuris lieka su jumis kaip prabangi paslaptis, kurią jūs paliečiate ir juntate kiekvieną kartą, kai šis aromatas apima jus. Tai yra kvapas, kuris nukreipia dėmesį ir užkliudo su savo galingu ir išraiškingu charakteriu, paliekantį atspindžių prabangą aplinkiniams.

  Viršutinės natos : obuoliai, levandos, bergamotės, mandarinai.
  Vidurinės natos : pelargonija, violetinė, jazminai.
  Pagrindinės natos : vanilė, kardamonas, sandalmedis, pipirai, pačiuliai, gvajako mediena