• Pendora Femme Noir

  100
  2
  Kaina 25.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  PENDORA SCENTS
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Tikras kvapų šedevras, sukuriantys neįtikėtiną jausmų simfoniją, kuri žavi ir žavisi tuo pačiu metu. Tai yra tikra prabanga, priverčianti jausti prabangos ir paslaptingumo jausmą.

  Šių kvepalų viršutinė dalis atveria kvapų kelionę su juodaisiais serbentais, kurie suteikia šiek tiek rūpestingumo ir gilesnių jausmų. Juodosios figos pridėda švelnumo ir sultingumo, tuo pačiu metu pritraukdamos dėmesį savo paslaptingu aromatu. Vijokliai, subtiliai išsišakojantys, švelniai užbaigia viršutinę dalį, pridėdami šiems kvepalams žiedų šiltumo.

  Kai kvapai įsigilina į širdį, jie atidaro vidurinę dalį, kurioje dominuoja tuberozų ir frangipani žiedų derinys. Tuberozos su savo žydrais ir jausmingais aromatais suteikia šiems kvepalams gilesnį ir intensyvesnį charakterį, tuo tarpu frangipani suteikia lengvumo ir švelnumo prisilietimą.

  Pagrindas, sandalmedis ir vanilė, sujungia visus šių kvepalų komponentus ir suteikia jiems pasitikėjimo ir ilgalaikio žavesio pojūtį. Sandalmedis suteikia šilumą ir raminančią galią, tuo tarpu vanilė pridėda švelnumo ir saldumo akcentą, kuris ilgai išlieka ant odos.

  "Pendoro Femme Noir" yra nepaprastai unikalių moteriškų kvepalų meistriškai sukurtas derinys, kuris išskiria individualumą ir eleganciją. Tai kvepalai, kurie ne tik žavi jus, bet ir įkvepia jus jaustis ypatinga ir paslaptinga.

  Viršutinė dalis: juodieji serbentai, juodosios figos ir vijokliai
  Vidurinis: Tuberozos, frangipani
  Pagrindas: Sandalmedis, vanilė

 • Jums taip pat gali patikti:

  The Fleur Narcotique (EH NIHILO Fleur Narcotique) arabiški kvepalai

  Aromatas analogas EH NIHILO Fleur Narcotique 

  21 
  SHALINA (Delina Parfums de Marly) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Delina Parfums de Marly  

  21 
  MONSIEUR Red Tabacco (Mancera Red Tabacco) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Mancera Red Tabacco  

  24 
  Barakkat Satin Oud (Maison Francis Kurkdjian oud satin mood) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Maison Francis Kurkdjian oud satin mood  

  26