• Pose As Rose

  100
  2
  Kaina 40 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Pose As Rose yra nepaprastai prabangi moteriškų kvepalų linija, kurios aromatas gali priversti visus aplinkinius prarasti žadą. Tai išties unikalus ir retas kvepalų derinys, kurių vienam litrui esencijos pagaminti reikia penkių tonų žiedlapių.

  Pose As Rose yra sukurtas iš gausybės gėlių žiedlapių, kurie buvo rinkti tik iš pasaulio pačių rečiausių gėlių rūšių, tokių kaip retos botaninės rožių veislės, gelsvi azalijos žiedlapiai ir šaltalankių aukso išspaudai. 

  Kai pradedate kvėpuoti Pose As Rose kvepalų aromatu, jus apima neprilygstamas jausmas – prabangus ir subtilus, kaip patys žiedlapiai. Jų kvapas puošia jus  tarsi savo glėbyje  turėtumėte viso pasaulio gėles, kurios savo aromatu užburia aplinkinius. Tai yra tikras aromatinis išskirtinumas, kuris tikrai nusipelno būti pavadintas tarsi šešėliniu sodu.

  Kvepalų sudėtis Pose As Rose yra subtiliai subalansuota, siekiant išlaikyti tobulą harmoniją tarp gėlių aromatų ir žiedlapių išraiškos. Taip yra užtikrinama, kad kiekvienas žiedlapio kvapas yra tinkamai pabrėžiamas ir tuo pačiu metu suteikiamas nuostabus ir ilgalaikis kvapų išliekamumas.

  Tai yra ne tik kvepalai, bet ir menas, kuris atskleidžia grožį ir švelnumą per unikalią žiedlapių kompoziciją. Jie yra tikras statuso ir elegancijos simbolis, paversiantis jūsų kasdienybę išskirtine.

  Pagrindinės natos : Damaskinė rožė, violetinė, avietė, migdolas

 • Jums taip pat gali patikti: