• PRIVE NOIR

  100
  2
  Kaina 38 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  RiiFFS
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Prabangus aromatinis šedevras, kuris atveria duris į paslaptingą pasaulį, kuriame dominuoja tamsusis šampanas. Šie kvepalai pasižymi ne tik savo išskirtiniu ir elegantišku dizainu, bet ir prabangiu kvapu.

  Kvepalų viršūninės natos yra kaip pirmoji putojančio šampano taur4 - gaiviosios citrusinės natos su šiek tiek aštrių akcentų, atveriančios kvapų kelionę. Jos pereina į vidurines natas, kurios atskleidžia švelnų, šiek tiek vaisišką tamsaus šampano kvapą, kartu su subtiliu gėlių žiedų mišiniu. Tačiau tikras magiškas akordas pasireiškia pagrindinėse natose, kuriose dominuoja tamsusis šampanas - tai galingas, rafinuotas ir kartu paslaptingas aromatas, kuris ne tik atspindi prabangą, bet ir pasižymi paslaptingu užburimu.

  Prive Noir kvepalai yra kaip tamsaus šampano elegancija ir paslaptingumas supiltas į stiklinį buteliuką. Jie turi ilgalaikį aromatą, sukuriantis nepakartojamą ir išskirtinę atmosferą. Šie kvepalai yra ne tik prabangūs, bet ir subtilūs, idealiai tiks tiek vyrams, tiek moterims, kurie nori pabrėžti savo unikalumą ir išskirtinį skonį. Tai kvapai, kurie nėra tiesiog kvapai - tai gyvenimo būdas, prabanga ir paslaptingumas, supinti į vieną nepakartojamą derinį.

 • Jums taip pat gali patikti: