• PRIVE OROS

  100
  2
  Kaina 34.20 
  38  Sutaupykite 3.80 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-03-10 23:59
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  RiiFFS
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Šie kvepalai yra kaip skraidantis šventės burtas užpildant šampano stiklinę. Jų aromatas lyg šampano burbulai, slypintys tarp subtilių gėlių ir prabangios vaisių puokštės. Prasiskverbiant šio kvepalų bouqueto geltonam aukso ryškumui, jausite šventinio pasiruošimo dvelksmą ir nesuvaldomą šventinio vyno džiaugsmą.

  Pirmajame akordu šampano natos atskleidžia šviežią, aukso spalvos prabangą, atsispindinčią žavingame baltųjų žiedų patale. Švelnūs ir skaidrūs akordai subtiliai šoka, sukurdami dvelkiančią harmoniją.

  Po to, kaip šampano burbulai išsilieja, atsiranda viduriniojo akordo šiltumas. Tai gėlių sodo švelnumas, praturtintas baltaisiais jazminais ir subtiliais vėjo gūsiais. Jų kvapas kviečia į prisiminimus, apie prabangias vasaros popietes ir meilės pažadus.

  Galiausiai šių kvepalų giluminė nata yra tarsi paskutinis gurkšnis iš šampano stiklinės - ilgas, aromatingas ir prabangus. Medžių ir šiltųjų aromatų žvilgsnis atskleidžia šventinės akimirkos ilgesį ir šiurpulį. Tai kvepalai, kurie žavisi visais jūsų aistros ir prabangos mėgavimosi atspalviais, atvedantys jus į nepakartojamą kelionę per šampano burbulus.

 • Jums taip pat gali patikti: