Purškiamas namų kvapas Lamaar Asrar Khadlaj 300ml

 • Purškiamas namų kvapas Lamaar Asrar Khadlaj 300ml

  Kaina 10 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Khadlaj
  Talpa (ml)
  300
 • Jau nuo pirmo purškimo oro gaiviklis pasitinka su aštriomis citrusinėmis bergamočių natomis, kartu su gaiviu jūrinių natų aromatu, primenančiu gaivų vandenyno vėją. Prisilietimas imbiero mišiniui suteikia šilto, pikantiško posūkio ir sukuria stimuliuojančią ir gaivinančią šios kvapo kelionės pradžią.

  Nusistovėjus pirminiam aštrumui, atgyja juodųjų serbentų, jazminų, ylang-ylang ir raudonėlio natos. Saldus, vaisinis juodųjų serbentų kvapas puikiai dera su svaiginančiu jazminų aromatu, žinomu dėl savo raminančių ir romantiškų savybių. Ylang-ylang, pasižymintis sodriomis gėlių natomis, mišiniui suteikia egzotiškumo, o raudonėlis suteikia unikalų, žolelių aromatą, suteikiantį gylio ir sudėtingumo.

  Bazinės Asrar oro gaiviklio natos suteikia harmoningą, žemišką šio kvapo pasakojimo uždarymą. Dervingas, šiek tiek saldus stirakso kvapas gražiai susilieja su tvirtais, medienos kedro ir sandalmedžio aromatais. Pačiulis suteikia gilaus muskusinio saldumo, o vetiverijos prideda žemiškų, dūminių atspalvių. Patrauklus smilkalų ir muskuso kvapas dar labiau padidina bendrą kvapo sodrumą ir ilgaamžiškumą, palikdamas ilgalaikį įspūdį dar ilgai po pirmojo purškimo.

  Asrar oro gaiviklis yra daugiau nei tik kvapas; tai odė gamtos galiai ir jos neįtikėtinam gebėjimui sužavėti kvapu. Naudokite jį, kad įneštumėte šilumos, paslapties ir prabangos jausmą į savo namus, biurą ar bet kurią erdvę, kuri reikalauja viliojančios atmosferos. Su kiekvienu purškimu Asrar žada paversti įprastą į nepaprastą.