Purškiamas namų kvapas Lamaar Eshq Khadlaj 300ml

 • Purškiamas namų kvapas Lamaar Eshq Khadlaj 300ml

  Kaina 10 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Khadlaj
  Talpa (ml)
  300
 • „Eshq Air Freshener“ kvapo istorija prasideda ryškia viršutine nata. Gaivios vaisių natos susilieja su gaiviu mandarinų aromatu, kad sukurtų gaivų pradinį kvapą. Įdėjus rožinių pipirų atsiranda subtilus prieskonis, kuris sukelia susidomėjimą, o žvaigždinis anyžius suteikia saldaus saldymedžio kvapo, kuris dar labiau papildo šį įdomų mišinį.

  Kvapui atsiskleidžiant, jus patraukia širdies natos, tikra gėlių pojūčių puokštė. Lengvas, pipirinis frezijų aromatas gražiai dera su saldžiu, migdolą primenančiu heliotropo kvapu. Mišinys dar praturtintas svaiginančiu jazminų kvapu, subtiliu pakalnučių kvapu ir gaiviu apelsinų žiedų kvapu. Orchidėja užbaigia šią puokštę savo išskirtinai egzotišku, šiek tiek pudriniu aromatu, mišiniui suteikiančiu sudėtingumo ir žavesio.

  Kvepalų kelionė baigiasi turtinga, įžeminančia baze. Gintaras su jūriniu, šiek tiek saldžiu aromatu nuostabiai dera su tvirtu, medienos kedro kvapu. Oda suteikia mišiniui vyriškumo, o samanos suteikia žemiško, miško kvapo. Raminantis muskuso kvapas ir saldus, žemiškas pačiulių aromatas dar labiau sustiprina bendrą šio oro gaiviklio sodrumą ir ilgaamžiškumą, palikdami ilgalaikį, įsimintiną įspūdį.

  Eshq oro gaiviklis – tai kvapų šventė, kruopščiai sumaišanti įvairius elementus, kad pakeistų jūsų erdvę ir sužavėtų pojūčius. Tai kvietimas patirti kvepalų meną savo namuose, biure ar bet kurioje kitoje erdvėje, kurioje trokštate šviežumo ir elegancijos.