Purškiamas namų kvapas Lamaar Rasmi Khadlaj 300ml

 • Purškiamas namų kvapas Lamaar Rasmi Khadlaj 300ml

  Kaina 10 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Khadlaj
  Talpa (ml)
  300
 • Vandeninis jūrinių natų žavesys sklandžiai susilieja su aštriu, citrusiniu bergamotės kvapu, įnešdamas į jūsų erdvę jūros vėjo dvelksmo. Šią gaivų pradžią papildo elemi – egzotiška derva su gaiviu, pikantišku, šiek tiek citrininiu aromatu, kuris bendram kvapo profiliui suteikia sudėtingumo ir intrigos.

  Rasmi oro gaiviklio širdyje svarbiausia levandų elegancija. Levandos, žinomos dėl savo raminamųjų savybių, suteikia kvapui raminančios, ramios kokybės. Orris, gautas iš vilkdalgio žiedo šaknies, suteikia unikalaus, subtilaus saldumo, kuris yra ir miltelių, ir medienos pavidalo. Vidurinę natą užbaigia kiparisas – kvapas, suteikiantis švarios, aštrios ir šiek tiek medienos esencijos, dar labiau sustiprinantis aromato gilumą.

  Plėtojant kvapo pasakojimą, jis nusėda į žemišką ir prabangų pagrindą. Gintaro šiluma kartu su mišką primenančiu, šiek tiek saldžiu ąžuolo samanų kvapu sukuria įžeminantį pagrindą. Pridėta Tonka pupelių, kurios maloniai kvepia vanilę, migdolus ir gvazdikėlius, suteikia šiam sudėtingam mišiniui švelnumo ir gylio.

  Rasmi oro gaiviklis siūlo harmoningą unikalių kvapų balansą, perkeliantį jus į ramius kraštovaizdžius ir vandenyno vaizdus. Naudokite jį savo namuose, biure ar bet kurioje kitoje erdvėje, kurioje gali būti šviežumo ir ramios auros. Tai ne tik oro gaiviklis – tai kvietimas kasdienes erdves patirti visiškai naujai.