• Riiffs Abeer

  100
  2
  Kaina 35.79 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  RiiFFS
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Įsivaizduokite paslaptingą vakaro švelnumą, kai miglotas pavasario oras tampa prisotintas subtilių aromatų. Tai kvepalai, kurie atskleidžia savo prabangumą ir paslaptingumą nuo pirmojo papurškimo.

  Viršutinės natos pradžiugins jus su išskirtinio šviežumo subtilumu - ličių sulčių gaivumas švelniai žadina jūsų pojūčius, prie kurio prisideda viliojanti rabarbaro ir bergamotės akordų šiluma. Muskatų riešutas panašus į švelnų skonį, paliekantį neprilygstamą pirmąjį įspūdį.

  Pasinerti į kvepalų širdį, kurios turkiška rožė suteikia jums karališko gražio neįprastai intensyvaus kvapo, paversdama jūsų kūną ir sielą į meilės vandens sodą. Bijūnas isuteikia švelnaus žiedų aromato garsą, sustiprintą vanilės akcentais ir muskuso švelnumu.

  Pagrindinės natos sukuria galingą pagrindą, neįtikėtinai šiltą ir sukrečiantį. Kašmeranas su smilkalais nuneš jus į paslaptingą meditacijos būseną, o kedras ir vetiverija prideda žemiškos ir rafinuotos šilumos. Kvapusis auksabarzdis kaip švelnus pabudimas po įspūdingos svajonės - prabangus ir nepakartojamas.

  Viršutinės natos - ličiai, rabarbaras, bergamotė, muskato riešutas.

  Vidurinės natos - Turkiška rožė, bijūnas, Petalia, vanilė, muskusas.

  Pagrindinės natos - kašmeranas, smilkalai, kedras, vetiverija, kvapusis auksabarzdis.