VICTORIA BOMBSHELL NEW YORK arabiška versija ROSE SEDUCTION SECRET LAS VEGAS

 • VICTORIA BOMBSHELL NEW YORK arabiška versija ROSE SEDUCTION SECRET LAS VEGAS

  Kaina 21 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekės ženklas
  World Fragrance
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Į gatvių šurmulį ji atsineša tylą, o pačiose ramiausiose miestų aikštėse palieka triukšmingo žavesio ir pasitikėjimo žingsnius. Jai, mokančiai būti visokia, buvo kurtas šis ,,Bombshell ” aromatas. Išbandykime ir įsitikinkime, kad kvapas turi galią keisti. Šie kvepalai liks įsimenami dėl tobulai derančių egzotiškosios Madagaskaro vanilės ir bijūno derinio, sužavės energijos suteikiančia gaiva, akimirksniu sukurs nepamirštamą jūsų įspūdį.

  Šis ,,Bombshell ” aromatas grąžina laimingos jaunystės, naktinio gyvenimo laiką, pajuskime, kiek daug turime energijos eiti ir įgyvendinti savo svajones, sužavėti ir patikti visiems, kuriems norėsime atrodyti ypatingos. Tokius kvepalus verta rinktis moteriai, kuriai norisi kažko nekasdieniško, kuri jau seniai svajoja apie nerūpestingą laiką, nevaržomą laisvę ir galimybę būti savimi. Jie puikiai tiks ir toms, drąsioms ir laukiančioms, žinančioms, kad žavesiui dabar pats tinkamiausias laikas.

  Didmiesčio minioje būkite kitokia. Kai skubėsite ir norėsis tiek daug nuveikti, kai lauks sudėlioti planai ir nebaigti darbai, atsineškite su savimi šio aromato dvelksmą. Jame – tikėjimas savimi ir moteriškos sėkmės pažadas.