Rovena NICHE (Nishane Ani) arabiški kvepalai

 • Rovena NICHE (Nishane Ani) arabiški kvepalai

  100
  2
  Kaina 39.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  ROVENA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Šie kvepalai yra kaip pasaka, kurioje kvapai susilieja ir suskamba harmonija.

  Viršutinės natos pradeda šią pasaką su aistringais imbiero ir švelnia bergamote, suteikdami jums energijos ir šviežumo atspalvius. Rausvieji pipirai ir žaliosios natos priduria šiek tiek aistros ir paslaptingumo, kurie įkvepia jūsų kasdienybę.

  Vidurinės natos yra tarsi šio kvapų pasakos siužeto širdis. Kardamonas pradedą šokį su juodaisiais serbentais, kurie kartu su turkiška rože sukuria elegantišką ir švelnų aromatų akordą. Šios natos sukuria paslaptingą ir intriguojančią atmosferą, kuri nieko nepraleidžia.

  Bazinės natos yra kaip pasakos epilogas, pradedant vanilės šiltumu, benzoino gaivumu ir sandalmedžio švelnumu. Kedras ir ambra priduria tekstūros ir gilumo, o Patchouli ir muskusas suteikia kvepalams ilgalaikę ištvermę ir neprilygstamą šilumą. Tai aromatai, kurie liks su jumis ilgą laiką po to, kai juos užuosite.

  Rovena Niche unisex kvepalai yra kaip meniška tapyba kvapais, kurioje kiekvienas sluoksnis atskleidžia naują paslaptį. Tai kvapai, kurie pasakys jūsų unikalų pasakos skyrių ir pridės žavesio jūsų gyvenime.

  Viršutinės natos : imbieras, bergamotė, rausvieji pipirai ir žaliosios natos;
  Vidurinės natos : kardamonas, juodieji serbentai ir turkiška rožė;
  bazinės natos : vanilė, benzoinas, sandalmedis, kedras, ambra, Patchouli ir muskusas.

 • Jums taip pat gali patikti: