• Sultan Al Arab

  100
  2
  Kaina 40 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  NUSUK
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Sultan Al Arab kvepalai yra išskirtiniai ir stilingi, jie puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, suteikdami jums nepriekaištingą ir unikalų aromatą. Šie kvepalai įkvepia prabangą, stiprumą ir švelnumą vienu metu, paliekant nepaprastą įspūdį, kuris užvaldo jūsų aplinkinius ir paryškina jūsų išskirtinumą.

  Kvepalų derinys, kuris žavisi savo galingu ir įtraukiančiu aromatu. Šių kvepalų viršutinėje natoje pasitinka drąsus kardamonas ir švelnūs rausvieji pipirai, kurie kartu suteikia jums prabangų ir šiek tiek švelnų akordą. Šie kvapai atveria duris į puošnų kvepalų pasaulį, kuriame subtilybė susilieja su ryškiomis jūsų asmenybės savybėmis.

  Kai kvepalai tęsia savo kelionę į širdį, jie prabyla su šalaviju. Šis ingredientas įkvepia šviežumo ir gaivumo pojūtį, suteikdamas kvepalams stiprumo ir ypatingumo. Šalavijo švelnus aromatas subtiliai prasiskverbia per kiekvieną jūsų kvapų šuolį, papildydamas unikalų jūsų kvapo kūrinį.

  Pagrindinėje kvepalų natoje pradeda dominuoti vanilė ir gintaras. Šie ingredientai teikia kvepalams švelnumo ir prabangos jausmą. Vanilės saldumas sušvelnina prieskoninius viršūnės kvapus, tuo tarpu gintaras suteikia gilią ir prabangią bazę. Šis subtilus derinys įkvepia jaukumo ir elegancijos pojūtį, kuris užvaldo jūsų aplinkinius.

  Viršutinės: kardamonas ir rausvieji pipirai
  Širdis: šalavijas
  Pagrindas: vanilė ir gintaras

 • Jums taip pat gali patikti: