The Panther (Cartier La Panthère) arabiški kvepalai

 • The Panther (Cartier La Panthère) arabiški kvepalai

  100
  2
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • The Panther - tai kvepalai, kurie perteikia galingą, švelnią ir apgaubiančią moterišką jėgą. Šie kvepalai tarsi nusiveda į savo prabangų ir įtaigų džiunglių pasaulį, kuriame moteris yra neaplenkiama ir žavinti dėmesio centre.

  Jų pradžioje jaučiamas švelnus, bet ryškus bergamotės ir greipfrutų gaivinantis derinys, kuris priverčia jus pajusti energiją ir pasitikėjimą savimi. Tai lyg atveria duris į paslaptingą džiunglių širdį, kur laukia paslaptingi nuotykiai.

  Vidurinėje šių kvepalų natoje atrandate vešlią ir elegantišką gardenijos ir jazminų puokštę. Šios kvapnios gėlės suteikia kvepalams grynumo ir jautrumo, įkvepiančio moteriškumo . Jos subtiliai atskleidžia jus kaip stiprią, bet jautrią asmenybę, kuri paslaptingai žavisi aplinkinių dėmesiu.

  Galutinėje kvepalų natoje gausu prabangos ir šilumos. Seksualios ambros akordai kuria įspūdį kaip būtumėte apgaubta raminančia aura. Jų prabanga ir žavesys, kartu su viliojančiu vanilės aromatu, atskleidžia jūsų vidinį jėgų ir pasitikėjimo šaltinį.

  The Panther - tai kvepalai, kurie skleidžia žavesį ir misteriją, tiksliai atspindi jūsų vidinį stiprumą ir yra nepakartojamai moteriški. 

 • Jums taip pat gali patikti:

  The Fleur Narcotique (EH NIHILO Fleur Narcotique) arabiški kvepalai

  Aromatas analogas EH NIHILO Fleur Narcotique 

  21 
  SHALINA (Delina Parfums de Marly) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Delina Parfums de Marly  

  21 
  LAZURDE ROUGE EXTRAIT (Baccarat rouge 540 extrait de parfume) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Baccarat rouge 540 extrait de parfume 

  25 
  Demure Lux (YSL Black Opium) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas YSL Black Opium 

  22