• The Serpent

  100
  2
  Kaina 30 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  MAISON ALHAMBRA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • The Serpent yra ypatingas ir neprilygstamas kvepalų pasirinkimas, sukurtas siekiant apgaubti jus įspūdinga, magnetine aura. Šis kvepalų šedevras atskleidžia visą savo galingumą nuo pirmojo papurškimo. Pradėjęs savo kelionę su The Serpent, patirsite itin subtilią ir užburiančią kvapų harmoniją, kuri jūsų aplinkiniams sukels neįkainojamą įspūdį.

  Kvapų pradžioje galite jausti gaivius obuolių ir žaliųjų lapų akordus, kurie atveria kelionės duris į prabangią ir intriguojančią žalumos sferą. Tai kvapas, kuris skleidžia paslaptingą energiją ir trykštantį gyvybingumą, akimirksniu pritraukiantį dėmesį.

  Kartu su kiekvienu sekundės tėkmės ritmu kvepia užburiantis kardamonų ir kardamoninių sėklų derinys. Jų aistringai šildomos aromato niuansai suteikia šiam kvepalui ypatingą ir nerimstančią dvasią, kuri atskleidžia jūsų vidinę charizmą.

  O kai jau manote, kad šis kvepalų stebuklas pasiekė viršūnę, The Serpent neabejingai jums pristato turtingą ir jausmingą kadagio, vetiverio ir pačiulių kulminaciją. Tai yra kvepalai, kurie sukuria apgaulingai stiprų ir nepaprastai pritrenkiantį portretą.