• Tulip

  2
  75
  Kaina 24 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  ROVENA
  Talpa (ml)
  75
  Lytis
  Unisex
 • Ši kvepalų kompozicija buvo sukurta siekiant sukelti jausmus, kurie žadina nuo pačios pirmos sekundės. Kiekvienas akcentas ir niuansas buvo atidžiai parinktas tam, kad suteiktų kvapui ypatingą, išskirtinį charakterį.

  Sandalmedžio esmė, subtiliai įpinta į šį kvapą, prabangiai atveria kvepalų pradžią. Tai suteikia jums šilumos ir aromatų galybės, kurie įkvepia pasitikėjimo ir charizmos. Beržo deguto akordas palaiko sandalmedžio aukštumą, suteikdamas šiek tiek rūkymo, kuris prideda subtilumo ir magnetizmo. Tai yra neįprastas ir provokuojantis derinys, kuris tikrai išsiskiria iš minios. Gvajako medienos natūralus aromatas įgauna centrinius kvepalų akcentus. Tai yra žavinga medienos esencija, kuri atskleidžia kvepalų gilią, sodrią ir prabangią būtį. Ji įveda jus į tamsią, paslaptingą miško aplinką, kuri suteikia kvapui pavergiančią prabangą.

  Samanų niuansai priduoda kvapui žemiškos ir natūralios savybės. Jie sukuria švelnų, šilto ir žolės kvapą, kuris atveria duris natūraliai energijai ir harmonijai. Šis elementas prideda kvepalams savito jausmo, kuris tuo pačiu metu yra šiltas ir giedras.

  Muskuso švelnus ir apvalus aromatas apgaubia jus švelnumu ir švelniai keičia kvapų toną. Tai sukuria nepaprastą kvepalų grynumą ir šviesą, kurie suteikia jums jausmą būti aptvertam meilės ir meilumo.

  Vetiverijos šaknų ekstraktas suteikia kvapui žemiškumo ir subtilumo. Tai yra šilto ir medžio kvapo elementas, kuris subtiliai priduoda kvapui rūgštumo ir intrigos. Vetiverija padeda sudaryti kvapui patrauklumą ir suteikia jums neramumą, kuris visada atkreipia dėmesį.

 • Jums taip pat gali patikti: