Twilight Shadow Musk Collection

 • Twilight Shadow Musk Collection

  100
  2
  Kaina 38 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  PARIS CORNER
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Ryškius įspūdžius Twilight Shadow suteikia rožės švelnumas ir jausmingumas, pakalnutės gaivumas, prieskonį ir lengvumą muskuso žavesys. Kvepalai skirti grakštiems, rafinuotiems amenims, kuriuos vilioja jaunystė. Kvapas pozicionuojamas kaip unisex aromatas, tačiau gana sunku įsivaizduoti tokį švelnų jaunuolį, kuris jį rinktųsi sau.

  „Twilight Shadow“ – žaismingas aromatas, kviečiantis pasimėgauti aitrių dūmų, prabangių „laukinių“ rožių kvapu. O švelnios pakalnutės ir rožės derinys kiekvieną įkvėpusį šio aromato nukelia į saldžių mergaitiškų svajonių atmosferą. Šildantys gintaro ir šiek tiek aštrių pipirų akordai, kuriuos suteikia muskusas, sužadina pojūčius ir tuo pačiu atpalaiduoja, suteikia nesvarumo ir švelnumo pojūtį.

  Kvapas žavi savo neįkyrumu, subtilumu, elegantiškai atsiveria ant odos ir nuo menkiausio vėjelio dvelksmo palieka neįsivaizduojamagražio pliūpsnį. Kiekvienas jį užuodžia savaip: kažkam jis niūrus, užsimenantis apie privatumą ir bučinius, kažkam – moteriškas, verčiantis plazdenti kaip drugelis.
  Įtaigus, subtilus, smalsus šių kvepalų aromatas aidi sieloje nuo smailių kulnų skambesio ant grindinio, suteikiančio užuominą apie romantišką pasimatymą ar intymų susitikimą.

  Viršutinės natos: pakalnutė ir rožė;
  Vidurinės natos: rožė ir muskusas;
  Bazė: gintaras ir muskusas.   

 • Jums taip pat gali patikti: