• Emir A Chaos In The Ocean

  100
  2
  Kaina
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  EMIR
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Kvepalai, kurie pradžioje atskleidžia intensyvias ir prabangias viršutines natas, kurios sudaro kašmyro mediena ir džiovinta raudona rožė. Šios natos suteikia prabangų ir švelnų aromatą, kuris sukuria pradinį kvepalų įspūdį.

  Po to pasireiškia vidurinės natos, kurių sudėtyje yra pačiuliai, pavieniai citrusai ir cukranendrių cukrus. Šios natos prideda šviežumo ir švelnumo kvepalams, atskleidžiant šiek tiek vaisių ir švelnių saldumynų aromato. Tai sukuria subtilų ir gaivų kvepalų vidurinį etapą.

  Pagrindinės natos kvepalų yra muskusas, jūros dumbliai ir Oud medienos esencija. Šios natos suteikia gilią, mįslingą ir prabangią esmę kvepalams. Muskusas suteikia šilumos ir švelnumo, jūros dumbliai - šiek tiek šviežumo ir jūros aromato, o Oud medienos esencija suteikia intensyvumo ir egzotiško aromato akcentą.

  Valar Series A Chaos In The Ocean yra kvepalai, kuriuose susipina prabanga, švelnumas, gaivumas ir mįslingumas. Šie kvepalai gali sukurti įspūdingą ir ilgai trunkantį aromatą, kuris pritrauks dėmesį ir paliks neišdildomą įspūdį.

 • Jums taip pat gali patikti: