• Vanilla so Sweet

  100
  2
  Kaina 40 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Kvepalų viršutinės natos atveria šokoladinių smilkalų šypseną. Jų subtilumas ir kartu saldus aromatas pasirodo kaip švelnūs bučiniai, kurie apgaubia jūsų aplinką. Bergamotės šviesi šaltinio nata įneša energijos ir šviežumo gūsį. Rausvieji pipirai suteikia lengvumo ir žvalumo akimirksniu, sukeldami įdomų ir žaismingą šio aromato pradžios akordą.

  Kvepalų vidurinės natos užkariauja širdį žaviomis gėlėmis. Bulgariška rožė su savo galingu ir jaukiu aromatu nubrėžia kvepalų gilumą ir išskirtinumą. Komorų ylang-ylang, prisotintas egzotika ir jautriu švelnumu, suteikia kvepalams elegancijos ir jaudinančios atmosferos. Jazminas prabyla švelnia melodija, įkvėpdamas žydinčių sodų kvapu ir sugrąžindamas mintis į romantiškas pavasario dienas.

  Baigiantis kvepalų kelionei, bazinės natos užbaigia šį kvepalų šedevrą švelnumu. Benzoinas švelniai apima jus apvalkalu iš apelsinų ir vanilės, sukuriant šilumą ir jaukumą. Romas su savo minkšta kvapo tekstūra sustiprina šį nuostabų šildantį efektą. Ir pagaliau, vanilės pliūpsnis užgožia viską kas buvo aplink... Ji kvepia saldžiai ir įkvėpia pasitikėjimo, išryškindama jūsų charakterį ir išskirtinumą.

  Viršutinės natos: smilkalai, bergamotės, rausvieji pipirai.
  Vidurinės natos: Vėliava: bulgariška rožė, Komorų ylang-ylang, jazminas.
  Bazinės natos: benzoinas, romas, vanilė.

 • Jums taip pat gali patikti: