• White As Tuberose

  100
  2
  Kaina 36 
  40  Sutaupykite
  Pasiūlymas galioja iki 2024-03-10 23:59
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Ypatingas unisex kvepalų kvapas, kuris apgaubia jus elegancija ir subtilumu. Šie kvepalai pradeda savo kelionę su baltuoju muskusu, kuris teikia šilumą ir jaukumą. Jo švelnus aromatas papildo jūsų pojūčius nežemišku jausmingumu.

  Skanūs ir aštrūs saldžiųjų ambretų sėklų eterinis aliejus prideda kontrastingo elementų šiam kvepalui. Jų subtilus saldumo akcentas ir pikantiškas aštrumo jaukumas sukuria nuostabų derinį. Tai kaip medžių ir žiedų šokis ant jūsų odos.

  Neroli, kuris primena medžių žiedlapių malonumą ir raminančią ramybę. Jo citrininė ir gėlėta esmė puikiai papildo šį aromatą ir suteikia jam švelnumo.

  Vilkdalgis ir Bulgarijos rožė - tai kvapų kelionė į romantiką ir aistringumą. Vilkdalgis suteikia švelnaus ir saldaus aromato, atverdamas širdį meilės spalvoms. Bulgarijos rožės kvapas yra prabangus ir rafinuotas.

  Amarilio apelsinų žiedai suteikia kvepalams vaisinio ir sodraus aromato. Švieži vaisiai, sušvelninti gėlėmis, suteikia šiam kvepalui šviesumo ir malonumo.

  Sandalmedis ir baltasis gintaras suteikia šiai kvepalų kompozicijai švelnumo ir šilumos akcentų. Sandalmedis su savo medžių kvapu, kurį pabrėžia raminantis gintaras, sukuria malonią, ilgai trunkantį aromato pagrindą.

  White As Tuberose - tai kvepalai, kurie įkvepia jūsų vidinį grožį, išskiria eleganciją ir pritraukia aplinkinių dėmesį.

 • Jums taip pat gali patikti: