• White Lady

  100
  2
  Kaina 21 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  OROS
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • White Lady – tai prabangūs kvepalai, kurie perteikia laikui nepavaldų moteriškumą. Šie kvepalai, subtiliai apgaubiantys savo neįprastu švelnumu, yra tikra romantiško pasakojimo pradžia.

  Kvepalų pradžia – tai žavūs, rafinuoti citrinų žiedų akordai. Citrinų žiedai suteikia kvapui šviesos ir gaivumo, lyg pavasarį žydinčių medžių sprokstantys pumpurai. Jie kvapą pripildo linksma ir kupina vilionių energija.

  Toliau kvepalų širdyje susipina jazminų akordai. Jazminas, kaip gėlių karalius, prabyla apie romantiškus nuotykių pažadus. Švelnus jazminų aromatas pripildytas baltosios nakties paslaptingumu atskleidžia moteriškojo pasaulio žavesį.

  Šie kvapai papildomi švelniais bijūnų aromatais. Tarsi magiški žiedai, subtilūs bijūnų kvapai apgaubia moterį savo švelnumo apsuptyje. Tai yra neįkainojama patirtis – kaip pažadinimas iš saldžios miego, kvapai atveria naują pasaulį, kupiną galimybių ir jausmų.

  Gilioje kvepalų širdyje slepiasi paslaptingos ambroksano natos. Ambroksano akordai atskleidžia stiprų ir nepriklausomą moterišką dvasią, kuri pritraukia ir žavi visus aplinkui.

  O galiausiai, pasitenkinimą ir aistrą atskleidžia kreminės kvapiosios auksabarzdės, gaivaus muskuso ir jaukios medienos derinys. Tai tarsi kvepalų šiluma ir ilgesys, tyliai primenantis apie gyvenimo grožį ir jo įspūdingumą.

  White Lady – tai kvapai, kuriuose slypi moteriškumo paslaptis ir švelnumas. Jų aromatai įkvėpia ir suteikia drąsos, užburia ir pavergia – tai tikras romantiško pasakojimo herojės kvapas.

 • Jums taip pat gali patikti: