• World Fragrance A

  2
  80
  Kaina 43.20 
  48  Sutaupykite 4.80 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-03-10 23:59
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  80
  Lytis
  Unisex
 • Šie ypatingi unisex kvepalai sukuria nepakartojamą prabangos ir elegancijos jausmą. Jų aromatas subtiliai derina medienos akordus su lazdyno riešutų švelnumu, sukeldamas jums jausmą kaip būti apsuptam miškų pasakų burtažodžių. Tai kvepalai, kurie nenuilstamai trauks dėmesį ir neapsakomai privers jus jaustis ypatingai.

  Kai išsklaidysite šiuos kvepalus ant savo odos, tai pirmiausia išryškės medienos akordai, suteikiantys galingą, bet kartu ir švelnų aromato pagrindą. Jų turtingumas ir sodrumas atskleis jūsų stiprų charakterį ir neįprastą gyvenimo viziją. Šie medienos akordai sukuria nepakartojamą harmoniją su lazdyno riešutų subtilumu, suteikiančiu kvepalams minkštumo ir švelnumo šypsena.

  Tada pasirodys vidurinės natos, kurių pagrindą sudaro vanilės šiluma ir nerolio esencijos gaivumas. Vanilė, švelniai apgaubianti jūsų kūną, ne tik suteiks malonumo savo saldumo prisilietimu, bet ir privers jus apnuoginti širdį. Nerolio esencija su savo gaivumu ir elegancija įkvėps jums žavingumo ir pasitikėjimo jausmą, padedantį išreikšti savo tikrąją asmenybę.

  Viršutinės natos: medienos akordai, lazdyno riešutai
  Vidurinės natos: vanilė, nerolio esencija
  Bazinės natos: raudonos uogos, apelsinų žiedai

 • Jums taip pat gali patikti: