• World Fragrance J

  2
  80
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  80
  Lytis
  Unisex
 • Ypatingai prabangūs vyriški kvepalai, sukuriantys nepriekaištingą ir neatskiriama tavo stilių. Jų subtilūs, bet ryškūs aromatai išryškina tavo eleganciją ir rafinuotumą. Apibūdinami kaip patrauklūs, subtilūs ir kartu stiprūs, paliekantys neišdildomą įspūdį.

  Viršutinės natos atskleidžia šviežumo ir energijos jausmą. Citrinos aštrus ir šviesus aromatas pridės gyvybingumo ir švytėjimo pojūtį. Žaliasis obuolys suteiks šiek tiek vaisiško šviežumo ir švelnų sodrumą, o mandarino aromatas pridės subtilios saldumo gijos.

  Vidurinės natos atsiskleidžia palaipsniui ir pridės kvepalams gyvybingumo ir slegiančio gėrio pojūtį. Šalavijas pridės žolelių šilumos ir šviežumo, pelargonija suteiks subtilaus gėlių aromato švelnumą, o levanda suteiks šiek tiek ramybės ir švelnaus šiltumo.

  Bazinės natos suteiks kvepalams intensyvumo ir ilgalaikiškumo pojūtį. Kvapiosios medžiagos, tokios kaip pačiulis ir kašmeranas, pridės rūgštingumo ir gaivumo, tuo pačiu metu suteikdamos kvepalams stiprų ir ryškų charakterį. Vetiveras ir kedras pridės šilumos ir aromatinio rūko gijos, tuo tarpu tonka pupelės ir vanilė suteiks saldaus ir švelnaus šilumos prieskonio gijos, taip pat pridėdamos šiek tiek gėrio ir išskirtinumo.

  Šie vyriški kvepalai prabangiai suderina šviežumą, šiltumą, gėrį ir charakterį, suteikdami jums išskirtinį kvapą, kuris kartu yra rafinuotas ir įsimintinas.

   

  Viršutinės natos: Citrinos, žaliasis obuolys, mandarinas

  Vidurinės natos: Šalavijas, pelargonija, levanda
  Bazinės natos: kvapiosios medžiagos: pačiulis, kašmeranas, vetiveras, kedras, tonka pupelės, vanilė

 • Jums taip pat gali patikti: