Zan Elixir (Shiseido Zen Gold Elixir) arabiški kvepalai

 • Zan Elixir (Shiseido Zen Gold Elixir) arabiški kvepalai

  100
  2
  Kaina 21 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Zan Elixir yra ypatingas ir intriguojantis moteriškų kvepalų pasirinkimas, kuris žavi savo subtilumu ir prabanga. Šie kvepalai įkvepia paslaptingą, elegantišką ir kartu žavią moterį, kurioje susipina stiprumas ir jautrumas.

  Pradedant nuo viršutinių natų, Zan Elixir atsiveria  šviežiais vaisiniais kokteiliais, perteikiančiais gyvenimo energiją ir optimizmą. Jie lengvai atveria duris į šio kvepalų pasaulio paslaptis.

  Toliau šie kvepalai pasakoja apie švelnumą ir moteriškumą. Vidurinės natos atskleidžia elegantišką ir kvapnų gėlių šokį. Žydintys žiedai, tokie kaip jazminai, rožės ir lelijos, suteikia kvepalams išskirtinį ir romantišką akcentą. Jie įkūnija moteriškumą ir kviečia išsiskleisti savyje, priduodami jums pasitikėjimo ir elegancijos pojūtį.

  Giliausios kvepalų natos - tai jų širdis ir siela. Čia suvoksite intymią ir pažįstamą aromatų dermę. Jie sukelia jausmų audrą ir skatina nuotykius. Galbūt šios natos atkreips jūsų dėmesį su savo svaiginančia vanilės šiluma arba minkštu ir saldžiu medumi. Jie suteikia kvepalams ypatingą švelnumą.

  Galų gale, Zan Elixir palieka nepriklausomos moters vizitinę kortelę. Šie kvepalai apgaubia jus prabanga ir ilgalaikiu aromatu, kuris gali išlikti visą dieną ar net ilgiau. Jie tarsi pasakoja apie pasitikėjimą savimi, o aromato švelnumas ir elegancija padeda atsiskleisti jūsų individualybei.

 • Jums taip pat gali patikti:

  LAZURDE ROUGE EXTRAIT (Baccarat rouge 540 extrait de parfume) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Baccarat rouge 540 extrait de parfume 

  25 
  SHALINA EXCLUSIVE (Delina Exclusive Parfums de Marly) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Delina Exclusive Parfums de Marly 

  22 
  Demure Lux (YSL Black Opium) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas YSL Black Opium 

  22 
  Barakkat Rouge 540 (Baccarat rouge 540 eau de parfume) arabiški kvepalai

   Aromatas artimas Baccarat rouge 540 eau de parfume 

  26