Zan Elixir (Shiseido Zen Gold Elixir) arabiški kvepalai

 • Zan Elixir (Shiseido Zen Gold Elixir) arabiški kvepalai

  100
  2
  Kaina 3 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Zan Elixir yra ypatingas ir intriguojantis moteriškų kvepalų pasirinkimas, kuris žavi savo subtilumu ir prabanga. Šie kvepalai įkvepia paslaptingą, elegantišką ir kartu žavią moterį, kurioje susipina stiprumas ir jautrumas.

  Pradedant nuo viršutinių natų, Zan Elixir atsiveria  šviežiais vaisiniais kokteiliais, perteikiančiais gyvenimo energiją ir optimizmą. Jie lengvai atveria duris į šio kvepalų pasaulio paslaptis.

  Toliau šie kvepalai pasakoja apie švelnumą ir moteriškumą. Vidurinės natos atskleidžia elegantišką ir kvapnų gėlių šokį. Žydintys žiedai, tokie kaip jazminai, rožės ir lelijos, suteikia kvepalams išskirtinį ir romantišką akcentą. Jie įkūnija moteriškumą ir kviečia išsiskleisti savyje, priduodami jums pasitikėjimo ir elegancijos pojūtį.

  Giliausios kvepalų natos - tai jų širdis ir siela. Čia suvoksite intymią ir pažįstamą aromatų dermę. Jie sukelia jausmų audrą ir skatina nuotykius. Galbūt šios natos atkreips jūsų dėmesį su savo svaiginančia vanilės šiluma arba minkštu ir saldžiu medumi. Jie suteikia kvepalams ypatingą švelnumą.

  Galų gale, Zan Elixir palieka nepriklausomos moters vizitinę kortelę. Šie kvepalai apgaubia jus prabanga ir ilgalaikiu aromatu, kuris gali išlikti visą dieną ar net ilgiau. Jie tarsi pasakoja apie pasitikėjimą savimi, o aromato švelnumas ir elegancija padeda atsiskleisti jūsų individualybei.

 • Jums taip pat gali patikti:

  Barakkat Satin Oud (Maison Francis Kurkdjian oud satin mood) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Maison Francis Kurkdjian oud satin mood  

  21 
  SHALINA (Delina Parfums de Marly) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Delina Parfums de Marly  

  21 
  The Fleur Narcotique (EH NIHILO Fleur Narcotique) arabiški kvepalai

  Aromatas analogas EH NIHILO Fleur Narcotique 

  21 
  MONSIEUR Red Tabacco (Mancera Red Tabacco) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Mancera Red Tabacco  

  24