Armaf Club De Nuit White Imperiale

  • Armaf Club De Nuit White Imperiale

    2
    105
    Kaina 53.10
    59  Sutaupykite 5.90
    Pasiūlymas galioja iki 2024-01-05 23:59
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    UAE
    Prekinis ženklas
    ARMAF
    Talpa (ml)
    105
    Lytis
    Moteriški
  • Pradžioje jūs jausite švelniai gaivų prisilietimą ličių ir bergamotės, kurie kaip pirmas saulės spindulys pro langą, atskleidžia visą šio kvapo šlovę. Tai yra tarsi minkštas šiltas šilkas, glaudžiai apsiausiantis jus.

    Vidurinės natos išskleidžia šį kvapą į visas savo prabangos sritis. Turkiška rožė teikia giliausią ir žavingiausią jūsų širdį, o vanilė ir bijūnas švelniai meilina jus, sukurdamos neįtikimai jaukų ir išskirtinai moterišką jausmą. Muskusas užbaigia šią vidurinę stadiją su švelniu švelnumu, kuris niekada nesibaigia.

    Žemutinės natos yra kaip ilgas ir šiltas meilės prisilietimas. Vanilė ir kašmyras suteikia šiam kvapui ypač ilgai išliekančią žemės šilumą. Jūsų kvapas liks su jumis ilgą laiką, neleisdamas jums užmiršti šio nepakartojamo kvapo prabangos.

    Šis kvapas yra daugiau nei tiesiog aromatas - tai tikra prabanga ir jausmų kelias. Tai kvapas, kuris paliks ne tik jus, bet ir visus kitus aplinkinius užburtais jūsų subtiliu ir nepakartojamu kvapu. Tai tikra prabanga, įamžinanti jūsų stilių ir jausmą.

    Viršutinės natos Ličiai, Bergamotė, Muskato riešutas
    Vidurinės natos Turkiška rožė, Vanilė, Bijūnas, Muskusas
    Žemutinės natos Vanilė, Kašmyras