BURJ AL HARAMAIN

 • BURJ AL HARAMAIN

  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  AL HARAMAIN
  Talpa (ml)
  18
  Lytis
  Unisex
 • Kvepalai atsiskleidžia su dūminio oud šiluma, smilkalų atspalviais ir gėlių mišiniu, kartu su gintaru, muskusu, sandalmedžiu ir žolelėmis. 

  „Burj Al Haramain“ – šviesių ir brangių „emocijų“ bokštas Kvepalų pavadinimas „Burj Al Haramain“ primena tikrą architektūros šedevrą. „Burj Al Arab“ yra prabangus viešbutis, įsikūręs Dubajuje. Būtent jo nuostabios formos pastūmėjo arabų kvepalų gamintoją sukurti tokį nuostabų kvapą ir įkalinti jį kerinčiame, paauksuotame buteliuke. Gamintojas Al Haramain moka užkerėti kiekvienos gražios damos širdį. 

  Rytietiškas kvapas, kupinas medienos niuansų ir nuostabaus agarmedžio kvapo, nuo pat pirmo atodūsio pavergs gražių moterų širdį. Pradinės natos vos aidi dūminius smilkalus, tačiau atsiskleidžia audringoje gėlių kompozicijos tėkmėje. Vidurinės natos – kvepalų „širdis“ – reprezentuoja prabangią palapinę, apdengtą brangiausiomis Rytų gėlėmis. Kaip lakštingalos trilai, visi aromatai persipina vienas su kitu, suformuodami neįtikėtiną, užburiančią puokštę. Šiame begaliniame švelnumo sūkuryje pagaunamos pikantiškos šafrano ir sandalmedžio natos, derinamos su subtiliu muskusu. Ir kaip krentančios žvaigždės, naktiniame danguje mirga žavus gintaro kvapas. Burj Al Haramain kvepalai sodrūs, intensyvūs ir gilūs, atskleidžiantys visas žavesio paslaptis. Jis nusipelno būti tavo mėgstamiausiu kvapu! 

  Viršutinės natos: oud mediena, smilkalai.

  Kvapo širdis: gėlių aliejai.

  Pagrindinės natos: sandalmedis, šafranas, pelargonija, muskusas, gintaras 

 • Jums taip pat gali patikti:

  POTRAIT D’UNE DAME (Portrait of a Lady) arabiški kvepalai


   D’UNE DAME
  Aromatas artimas Portrait of Lady
  100ml ,
  Pagaminta : UAE
  Aromatas : moterims  

  24 
  Amira Gold Al Haramain

  Aliejiniai kvepalai 

  24 
  OVERPOWER ACCENT (Sospiro Overdose Accento) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas : Sospiro Overdose Accento

  27