• C.A.C.A.O (CACAO)

  100
  2
  Kaina 36.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Fragrance World C.A.C.A.O kvepalai – tai prabangus aromatas, įkvepiantis išskirtinumu ir elegancija. Šie kvepalai atveria duris į paslaptingą pasaulį, kuriame harmoningai susilieja prabanga ir jaukumas.

  Viršutinėse natose susijungia gaivūs mandarinai, suteikiantys kvepalams švelnų ir vaisinį pradžios akordą. Į šį derinį įsijungia šokoladinė kakava, suteikianti aromatui ypatingą galybę ir išskirtinumą. Kardamonas prideda subtilumo ir šiek tiek pikantiškumo, suteikdamas kvepalams neįprastą charakterį.

  Širdies natose jazminas žydi kaip prabangus žiedas, papuošiantis aromatą romantišku ir švelniu tonu. Ūdo akordai suteikia kvepalams gylio ir mįslingumo, tuo pačiu pažymėdami jų išskirtinumą. Kašmyro mediena sukuria tarsi šiltą, apgaubiantį prisilietimą, kuris lydi per visą kvepalų ilgalaikį išsisklaidymą.

  Pagrindinėse natose prasiskverbia prabangių medžiagų subtilus derinys. Muskusas suteikia aromatui švelnumo ir šiltumo, tuo pačiu įtvirtindamas jo ilgalaikį poveikį. Vanilės žiedai prideda saldumo ir kvapą, kuris įkvepia jaukiu ir švelniu būdu. Gintaras suteikia gilią ir mįslingą natą, o pačiulis – subtilaus aromato atspalvį.

  Fragrance World C.A.C.A.O kvepalai – tai nepakartojamas kvapų kūrinys, kuris ne tik puošia, bet ir apgaubia prabanga bei elegancija, leisdamas jums įžengti į ypatingą ir jausmingą aromatų pasaulį.

  Viršutinės natos: mandarinai, kakava, kardamonas.

  Širdies natos: jazminas, ūdas, kašmyro mediena.

  Pagrindinės natos: muskusas, vanilės žiedai, gintaras, pačiulis.

 • Jums taip pat gali patikti: