E-LINE CONTROL FRIZZ PACK - tiesinantis šampūnas, kondicionierius, serumas

 • E-LINE CONTROL FRIZZ PACK - tiesinantis šampūnas, kondicionierius, serumas

  Kaina 50 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Kaip išlaikyti tiesius plaukus? E-LINE CONTROL FRIZZ rinkinys Jums padės suvaldyti savo plaukus! 100% šiaušimąsi mažinanti formulė.

  Šampūnas 300ml, kondicionierius 300ml, serumas/aliejus 50ml

  CONTROL SHAMPOO. Šampūnas švelniai plauna, apsaugo nuo drėgmės ir šiaušimosi - greitesnėms ir ilgiau išsilaikančioms šukuosenoms. Suteikia plaukams reikalingą drėkinimą, apimtį ir gyvybingumą.

  CONTROL LISS CREAM. Tiesinantis kondicionierius/kremas drėkina, palengvina plaukų formavimą. Stipriai kovoja su drėgme – neleidžia jai prasiskverbti. Visapusiška kontrolė ir apsauga nuo šiaušimosi ir drėgmės. Maitina ir atstato plauko pluoštą, suteikia maksimalų blizgesį ir glotnumą.

  ENDS TREATMENT. Plaukų serumas/aliejus. Idealiai tinka išsišakojusiems, pažeistos struktūros plaukų galiukams. Priemonė įsiskverbia į kutikulę ir apsaugo plauko pluoštą. Speciali formulė stabilizuoja plaukus ir kontroliuoja jų šiaušimąsi. Drėkina galus ir prailgina laiką tarp kirpimų. Atstato plauko pluoštą, suteikia maksimalų blizgesį. Tobulas pasirinkimas sausiems, sunkiai suvaldomiems plaukams.

  Aktyvūs ingredientai:

  Dėl sudėtyje esančio kviečių gemalų ekstrakto ir šilko baltymų plaukai tampa ypatingai lengvi ir spindintys. Jie veikia plaukus, apsaugodami nuo išorinių agresijų, taiso ir kondicionuoja, tuo pačiu padidindami jų elastingumą. Bendra anti-šiaušimosi kontrolės formulė.

  Naudojimas:

  1. Šampūną tepkite ant šlapių plaukų, įtrinkite ir švelniai masažuokite. Išskalaukite ir procedūrą pakartokite antrąkart. Išskalaukite šiltu vandeniu.

  2. Kondicionierių tepkite ant drėgnų plaukų. Norėdami tolygiai paskirstyti priemonę, naudokite šukas. Palaikykite 1 – 3 minutes ir išskalaukite.

  3. Serumą/aliejų paskirstykite kelis lašus ant drėgnų ar sausų plaukų, tepdami nuo vidurio iki galų, tada šukuokite.

  Šampūnas: BE parabenų | BE dirbtinių dažiklių

  Kondicionierius: BE parabenų | BE dirbtinių dažiklių | BE sulfatų

  Serumas: BE parabenų | BE dirbtinių dažiklių | BE sulfatų

  Dėmesio: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Gamintojas: EVA PROFESSIONAL S.L., Ispanija.

  Tūris: 300 ml + 300 ml + 50 ml.