• Eternal Musk

  2
  85
  Kaina 35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  PARIS CORNER
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Eternal Musk – tai kvapas, pranokstantis laiką ir erdvę, užfiksuojantis nesenstančio įtaigumo ir magnetinio rafinuotumo esmę. Šis kvapas – muskuso natų simfonija, kuri užburia pojūčius ir sukuria amžiną įspūdį.

  Kelionė prasideda kvapnios bergamotės pliūpsniu – gaivinančia citrusinių vaisių nata, kuri pažadina pojūčius ir sudaro sąlygas būsimiems kvapų nuotykiams. Aromatui tobulėjant, atsiranda aksominis rožių akordas, įkvepiantis kompozicijai sodrios ir svaiginančios gėlių elegancijos, įkūnijančios klasikinę romantiką. „Amžinojo muskuso“ centre slypi šou žvaigždė – jausmingas muskusas. Ši pagrindinė nata apgaubia jus šiltu ir aksominiu glėbiu, palikdama ištvermingo žavesio pėdsaką, kuris išlieka visą dieną.

  „Amžinasis muskusas“ yra daugiau nei tik kvapas; tai kvietimas priimti savo vidinį magnetizmą ir palikti neišdildomą pėdsaką, kad ir kur eitumėte. Nepriklausomai nuo to, ar dėvima ypatinga proga, ar kaip kasdieninis ženklas, šis kvapas įkūnija nesenstančio žavesio ir elegancijos esmę.

 • Jums taip pat gali patikti: