• Expose Unisexe

  100
  2
  Kaina 48 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Kvepalai, kurie apibūdinami kaip išskirtinai žavūs ir įtraukiantys. Šie kvepalai sukuria įspūdį, kad neprilygstamai apjungia šiuolaikiškumą su elegancija.

  Viršutinės natos pradeda savo kvapų kelionę su gaiviais agrasto, pipirų, vaisių ir vandens akcentais. Agrasto gaivus kvapas suteikia šiems kvepalams natūralumo ir energijos. Pipirai įkvepia dinamikos ir smulkmeniškumo, o vaisių kvapai suteikia saldumo ir švelnumo jausmą, padėdami subtiliai paryškinti jūsų individualumą. Vandens akcentai prideda šiek tiek švarumo ir gaivumo, atskleidžiant jūsų šaltumą ir charizmą.

  Vidurinės natos su gvajako mediena, praline, tonka pupelėmis ir pačiuliais yra tikra kvapų harmonija. Gvajako mediena prideda kvepalams švelnumo, o praline atskleidžia saldumynų subtilumą, leidžiantį jums išsiskirti iš minios. Tonka pupelės ir pačiuliai suteikia šiek tiek įkvėpimo iš egzotinių kraštų, skatinant jūsų potraukį nuotykiams.

  Pagrindinės natos su kedru, gintaru, vanile ir samanomis užbaigia šių kvepalų aromatinį kelionę. Kedras suteikia stabilumo ir stiprumo jausmą, gintaras - šilumos ir prabangos, o vanilė suteikia saldžią ir prabangią aromato galybę, kuri paryškina jūsų individualumą. Samanos suteikia kvepalams paslaptingo ir natūralaus žavesio, padedant jums išlaikyti itin įsimintiną įspūdį.

  Viršutinės natos: agreste, pipirai, vaisių, vandens
  Vidurinės natos: gvajako mediena, praline, tonka pupelės, pačiuliai
  Pagrindinės natos: kedras, gintaras, vanilė, samanos

 • Jums taip pat gali patikti: