• Francique 63.55

  100
  2
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Aromatas, kuris išsiskiria neįprasta sudėtimi ir subtiliais aromatiniais akcentais.

  Šio kvapo pagrindą sudaro rūpestingai atrinktos natų kombinacijos, kurios suteikia kvepalams unikalumą. Pradžioje jaučiamas gaivus kardamonas, kuris suteikia energijos ir šiek tiek prieskoninės šilumos. Jo kvapas prabundina jūsų pojūčius ir išskiria kvapą iš kitų.

  Toliau, juodoji arbata prideda įtraukiančio aromato, kuris suteikia subtilios elegancijos ir mįslingumo jūsų kvapui. Ši natų kombinacija suteikia ypatingą charakterį ir pasakoja apie jūsų rafinuotumą ir subtilumą.

  Figų akordas, kuris vėliau atsiskleidžia, suteikia kvepalams šiek tiek vaisių šviežumo ir natūralumo. Irisų ir vetiverijos derinys įpina į kvapą sodrų ir švelnų aromatą, kuris suteikia jums elegancijos ir rafinuotumo. Šios natų kombinacijos subtilumas ir gyvybingumas suteikia jums išskirtinumo ir leidžia jums išsiskirti iš minios.

  Cistuso kvapas prideda gilesnį ir rūpestingą akordą, kuris suteikia kvapui šilumos. Tai natų derinys, kuris įkvepia saulėtą ir apgaubiančią atmosferą, kurioje jūsų kvapas tampa išties nepaprastas.

  Sandalmedžio, vanilės ir kedro derinys suteikia kvepalams prabangos. Šios turtingos natų kombinacijos prideda šiltumo ir elegancijos, suteikdamos jūsų kvapui ypatingą ir malonią prabangą.

  Tonka pupelės ir pačiuliai suteikia kvapui galutinį akordą, kuris yra šiek tiek mįslingas ir gundantis.

  Kvapo natos: kardamonas, juodoji arbata, figos, irisai, vetiverijos, cistas, sandalmedis, vanilė, kedras, tonka pupelės, pačiuliai.

 • Jums taip pat gali patikti: