• Khadlaj HAREEM AL SULTAN

  2
  75
  Kaina 36.99 
  49  Sutaupykite 12.01 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-30 23:59
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Khadlaj
  Talpa (ml)
  75
  Lytis
  Unisex
 • Tai ne tik kvepalai, tai ypatinga kelionė per dykumos naktį, kurioje susipina prabanga, sultono didingumas ir brangakmenių švelnumas. Šių kvepalų aromatas atveria duris į pasaulį, kurio gundymas puošia jausmus švelniai miglotais akordais. Šis kvapas atstoja tamsią ir mįslingą dykumos naktį, kai žvaigždės mirga kaip brangakmenio žibintai, o dykumos šiluma hipnotizuoja ir norisi aromatą sugerti į save...

  Viršutinėse natose, susilieja švieži mandarinų ir persikų aromatai su juodųjų serbentų, avietės ir pasiflorų vaisių švelnumu. Šios natos kviečia jus į dykumos pradžią, atverdamos duris į paslaptingą nakties pasaulį.

  Širdies natos yra kaip vidurinė dalis kelio, kuriame pasirodo magnolijos, jazminas, lelijos, frezijos ir gardenijos aromatai.

  Pagrindinės natos primena turtingus rytietiškus rūmus, kuriuose susitinka vanilės švelnumas, gintaro šiluma, muskuso minkštumas ir sandalmedžio prabanga. Šios natos suteikia ilgaamžį ir nepakartojamą pėdsaką, kuris palieka nepamirštamą antspaudą.

  Tai yra kvapas, kuris sukuria įspūdį, jog esate prabangiuose rūmuose, kurie pasakoja apie 1001 nakties istoriją...Nepakartojama patirtis, kurios neišgyvensite niekur kitur.

  Viršutinės natos: mandarinai, persikai, juodieji serbentai, avietės, pasifloros vaisiai.

  Širdies natos: magnolijos, jazminas, lelijos, frezijos, gardenijos.

  Pagrindinės natos: vanilė, gintaras, muskusas, sandalmedis.