Khadlaj Hareem Al Sultan Silver aliejiniai kvepalai

 • Khadlaj Hareem Al Sultan Silver aliejiniai kvepalai

  Kaina 21.59 
  32  Sutaupykite 10.41 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Khadlaj
  Talpa (ml)
  35
  Lytis
  Moteriški
 • Khadlaj Hareem Al Sultan Silver aliejiniai kvepalai yra tikra prabangos ir elegancijos išraiška. Šis subtilus kvapų derinys atskleidžia prabangią rožės ir baltųjų muskuso viršutinių natų švelnumą. Tai yra kvapas, kuris iš karto žavi savo švelnumu, kaip vasaros vėjas.

  Vidurinės natos prideda šiam aromatui gilesnio ir paslaptingesnio sluoksnio. Ylang-ylang kvapai suteikia romantišką ir jautrią šilumą, tuo tarpu rozmarinas įkvėpia energijos ir šviežumo natą, kuri tonizuoja jūsų jausmus.

  Pagrindinės natos suteikia šiam aromatui ilgalaikį žavesį ir stiprų charakterį. Gintaras priduoda šiltumo ir prabangos, tuo tarpu agarmedis (Ūdas) suteikia aliejiniams kvepalams gilumą ir paslaptingumą. Tai yra kvapas, kuris pritraukia dėmesį ir neabejotinai palieka neišdildomą įspūdį.

  Khadlaj Hareem Al Sultan Silver yra ne tik kvapas, tai yra tikras juvelyrinės prabangos dirbinys, kuris puikiai tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms. Tai kvepalai, kurie išreiškia jūsų išskirtinį skonį ir stilių, paliekant įsimintiną ženklą kiekvienoje jūsų gyvenimo akimirkoje.

   

  Viršutinės natos : rožė ir baltas muskusas.

  Vidurinės natos : ylang-ylang ir rozmarinas.

  Pagrindinės natos : gintaras ir agarmedis (Ūdas).

 • Jums taip pat gali patikti:

  25 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  26 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  25 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  50 
  Prekė išparduota. Susisiekite