• KHALTAT AL MAHA

  Kaina 198 
  220  Sutaupykite 22 
  Pasiūlymas galioja iki 2022-12-31
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekės ženklas
  AL Haramain
  Talpa (ml)
  24
  Lytis
  Unisex
 • Kvepalai Khaltat Al Maha / Khaltat Al Maha iš Al Haramain - moterims ir vyrams, priklauso rytietiškų gėlių kvapų grupei. Viršutinės natos: Kambodžos oud, rožė (palata), lotosas, gardenija. Vidurinės natos - sandalmedis, šafranas, jazminas. Pagrindinės natos: bijūnas, tuberoza, baltasis muskusas.
  Įmantriai dekoruotas krištolo butelis slypi raudonmedžio dėklo viduryje su metaliniu užsegimu. Gėlių kompozicijoje yra daugybė brangių natų: čia - ilgai brandintas rožių aliejus, įnoringas naktinis lotosas, svaiginanti tuberozė ir neprilygstamas kvepiantis bijūnas. Gardenijos užkeikėja, kurios negalima supainioti su niekuo kitu, skamba nuoširdžiai ir tiriamai, atnešdama širdžiai troškimą.

  Sumedėjusiems atspalviams atstovauja reta agaro rūšis - Kambodžos ir tradicinis sandalmedis, be kurių rytietiška kompozicija būtų slegiančiai neišsami. Kartūs ir šiek tiek saldūs sumedėję motyvai suteikia kilnų ir gilų akcentą gėlių natų sandraugai. Baltasis muskusas, rodantis save subtiliai ir tik retkarčiais, iš tikrųjų atlieka garbingą misiją - jausmingą, skverbdamasis tiesiai į pasąmonę ir uždegdamas vidurius. Be abejo, Khaltat Al Maha yra įsimintiniausia ir geidžiamiausia dovana brangiausiam žmogui