Lattafa Niche Emarati Mughal Fort

 • Lattafa Niche Emarati Mughal Fort

  100
  2
  Kaina 52 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Šio aromato prabanga išsiskiria giliai ir subtiliai, su viršutinėmis, širdies ir pagrindinėmis natomis, kurios sukuria ypatingą ir įsimintiną įspūdį.

  Pradžioje pasitinka įtraukiantys kardamono ir rožinių pipirų akordai. Kardamono šiltumas subtiliai subrandina, o rožinių pipirų prieskonis suteikia šiek tiek intrigos ir švelnaus  aštrumo.

  Toliau atsiskleidžia širdies natos, prabangiai apipintos kedro ir karamelės gurmaniška puokšte. Kedro kvapas suteikia gilesnį ir intensyvesnį toną, tuo tarpu karamelės saldumas ir švelnumas sukuria jaukumą ir prabangą.

  Galutinis akordas leidžiasi į harmoningą derinį tarp vanilės švelnumo, muskuso šilumos ir gintaro subtilaus kūno. Vanilės švelnumas apgaubia jus kaip šilta skraiste, muskuso šiluma įkvepia ramybę ir intymumą, o gintaras prideda gilią ir mįslingą prabangą, suteikdama aromatui ilgalaikį įsimintinumą.

  Šis prabangus aromatas yra kaip egzotiškas ir apgaubiantis pasivaikščiojimas po paslaptingąjį rytų šalį, kur susilieja prabanga, šiluma ir mįslės, paliekant įspūdį, kurį norite prisiminti ir vėl ir vėl patirti.

  Viršutinės natos: kardamonas, rožiniai pipirai

  Širdies natos: kedras, karamelė

  Pagrindinės natos: vanilė, muskusas, gintaras