Lattafa Pride Gharam 20ml

 • Lattafa Pride Gharam 20ml

  Kaina 16.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA PRIDE
  Talpa (ml)
  20
  Lytis
  Unisex
 • Pavasario pradžia atneša švelnų ir viliojantį kvapą, kurio kiekvienas akordas pasakoja savo istoriją apie subtilumą ir prabangą. Viršutinės natos atskleidžia šviežią kriaušių ir gaivių mandarinų aromatą, kaip švelnus vėjas nešantis pavasario gėles. Jų švelnumas subtiliai subrandina su prabangiais ananasų akcentais, suteikiant šiam aromatui neįprastą šviesą ir energiją.

  Toliau, vidurinės natos atneša į gėlių sodą, kuriame kiekvienas žiedas kviečia į pažintį. Jazminas sambakas įsišaknijęs į širdį švelniai suteikia šilumą ir meilės gūsį, tuo metu magnolijos subtiliai skleidžia savo romantišką ir prabangų aromatą, lyg būtų pagauta pavasario saulės šviesa.

  Galiausiai, pagrindinės natos atneša gyvybingumą ir giliojo prabangumo jausmą. Gintaras suteikia šiam aromatui paslaptingumo, o kašmermedžio švelnumas apgaubia aplinką prabanga ir elegancija. Sandalmedžio ir muskuso šiluma sukuria intensyvų, įspūdingą akordą, tuo metu praline švelniai užbaigia šį prabangų aromatą, suteikdamas jam subtilų, saldžios prabangos pėdsaką.

  Viršutinės natos: kriaušės, mandarinai, ananasai.

  Vidurinės natos: jazminas sambakas,magnolijos.

  Pagrindinės natos: gintaras, kašmermedis, sandalmedis, muskusas, praline.