• Lattafa Pride MASA 20ml

  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA PRIDE
  Talpa (ml)
  20
  Lytis
  Unisex
 • Ši unisex kvepalų prabanga išskirtinėje ekskliuzyvinėje kolekcijoje yra puikus derinys prabangumo, išskirtinumo ir subtilios elegancijos. Jo neprilygstamas aromatas plaukia per tris harmoningai suderintas natas, atskleisdamas išskirtinį gyvenimo skonį.

  Viršutinės natos įkvepia prabangą, pradedant šafranu, kuris suteikia kvepalams paslaptingą ir giliai juntamą šilumą. Citrina prideda šviežumo akcentą, o rožiniai pipirai su mangu suteikia subtilų vaisiškumą, kuris įtraukia jus į šio aromato kelio pradžią.

  Vidurinės natos prabyla žibuoklių lapais ir osmanthu, suteikiančiais kvepalams gilesnį ir žavesingą charakterį. Apelsinų žiedai prideda švelnumo, o imbieras įneša šiek tiek aistros ir aštrių tonų, kurie švelniai įsimena į jūsų kvepalų kelionę.

  Pagrindinės natos sujungia prabangą ir subtilybę. Amžinoji gėlė atskleidžia gundantį švelnumą, tuo tarpu mineralinis gintaras suteikia gilumą ir paslaptingumą. Pačiuliai ir zomša sukuria sodrų pagrindą, kuris įtvirtina šio aromato kūrinio išskirtinumą ir ilgalaikį įspūdį.

  Šie unisex kvepalai išskirtinėje kolekcijoje yra puiki proga pabrėžti jūsų individualumą ir puošti save subtiliu ir prabangiu aromatu, kuris tampa jūsų nepakartojamu parašu. Įkvėpti šiomis prabangiomis natomis, jūs sužadinsite jausmus ir paliksite nepakartojamą įspūdį, kiekvienoje savo dienoje.

  Viršutinės natos - šafranas, citrina, rožiniai pipirai, mango.

  Vidurinės natos - osmanthus, žibuoklių lapai, apelsinų žiedai, imbieras.

  Pagrindinės natos - amžinoji gėlė, mineralis gintaras, pačiuliai, zomša.