• LE PRESTIGE ROYAL

  100
  2
  Kaina 43.57 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Khadlaj
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Pasinėrus į magišką vėsos šalį, šios kvepalų drožlės atveria paslaptingą šaltmėtės pakrantę, kur vėjas nešioja prisiminimus apie paslaptingus ledus ir žiemos nakties žvaigždes. Viršutinės natos atskleidžia šalčio švelnumą, kurį lydi turkiška rožė, įvilkta švelniais cinamono akordais, ir šviesios vandens lelijos šypsena, lyg atspindinti danguje besiliepsnojančius auroros židinius.

  Į šio kvepalų kelionę įsijungia pačios gyvybingiausios turkiškos rožės širdis, pasidabinusi šiltu benzoino šokoladu ir gurmanišku vanilės prabanga. Šie kvapai skleidžia jausmą, lyg būtum priglaudęs sau meilės švelnumą ir romantišką paslaptingą sielvartą.

  Galutinės natos atskleidžia galingųjų pagrindinių elementų subtilumą. Gintaras atneša paslaptingumą ir prabangą, o švelnus oda sugeria visus šiuos kvapus, leisdama jiems plėstis kaip sapnas tavo odos šilumoje. Vanilės ir benzoino sudėtis suteikia jaukią apsuptį, o kedro medis pabrėžia tvirtumą ir stiprybę, lyg sukurdami aromatinį šildymą šioje šaltoje ir žavingoje pasaulio pusėje.

  Viršutinės natos: šaltmėtė,
  Vidurinės natos: turkiška rožė, cinamonas, vandens lelija
  Pagrindinės natos: gintaras, vanilė,Oda, benzoinas, Kedras

 • Jums taip pat gali patikti: