Lorinna Vivre Moscow (Lanvin Eclat D'arpege) aliejiniai kvepalai

 • Lorinna Vivre Moscow (Lanvin Eclat D'arpege) aliejiniai kvepalai

  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LORINNA
  Talpa (ml)
  10
  Lytis
  Moteriški
 • Šis aromatas – tai šiuolaikinė klasika, pavergianti savo šviesa, lengvumu ir nerūpestingu šnabždesiu, kuris palengva vilnija lyg pirmieji saulės spinduliai ant nuogos kūno odos.

  Aromatinga kompozicija supinta iš kvapnių, gaivinančių ir jausmingų natų, iš kurių kiekviena suteikia kvapui papildomo žavesio. Švelnūs ir it iš dangaus krentantis sniegas lengvi persikų žiedai nukloja purius, tačiau sodrių spalvų aromatui suteikiančius bijūnų žiedus. Juose valiūkiškai sūkuriuojančias žaliąsias alyvas palydi paslaptingi gausiažiedžių visterijų žiedai ir saldžios, pieniško minkštumo perpildytos kvepenių natos. Šviežumu ir malonia vėsa kūną užliejantys arbatos lapeliai leidžiasi į aromatingą šokį su švelniais, tačiau įsimintinais aitriųjų apelsinų eterinio aliejaus akordais. Su gintaro šiluma sumišęs muskusas, prie kurio šliejasi minkštos ir sumedėjusios kedrų natos, suteikia kompozicijai jaudinančio švelnumo.

  Meile, jausmingumu ir neišsenkančiu moteriškumu spinduliuojantys aliejiniai kvepalai nukelia į pasakišką pasaulį, kuriame norisi likti amžinai. Švelnus, gaivinančiai viliojantis ir maloniai saldus aromatas sukurtas laisvai, viltingai ir gyvenimu besidžiaugiančiai moteriai, kuri be jokių pastangų traukia savo tyru žavesiu bei džiugiai pasitinka kiekvieną auštančią dieną.

  Rekomenduojami dienai ir vakarui.   

 • Jums taip pat gali patikti:

  25 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  26 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  50 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  70 
  Prekė išparduota. Susisiekite