• Pear Potion Emir

  100
  2
  Kaina 32 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  EMIR
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Tai kerintis unisex aromatas, peržengiantis tradicines ribas ir kviečiantis pasimėgauti užburiančiu vaisių ir gėlių deriniu. Prestižiniu „Paris Corner“ prekės ženklu šis kvapas liudija nesenstančią eleganciją ir šiuolaikišką žavesį.

  Priešakyje viršutinės natos atsiskleidžia sultingu kriaušės saldumu, kurį papildo traškus obuolių gaivumas. Šis žavus derinys sukuria gaivų ir gyvą įžangą, sudarydamas sąlygas kvapų kelionei, kuri yra ir gaivi, ir viliojanti.

  Kvepalui tobulėjant širdies natos atskleidžia gėlių ir gurmanišką simfoniją. Jazminas suteikia rafinuotumo, persipindamas su nenumaldomu karamelės saldumu. Šis niuansuotas mišinys suteikia gylio ir sudėtingumo, įkūnydamas rafinuoto ir universalaus kvapo esmę.

  Paskutinis „Pear Potion Emir“ veiksmas atsiskleidžia pagrindinėse natose, palikdamas ilgalaikį ir įsimintiną pėdsaką. Avietės suteikia žaismingo ir vaisiško posūkio, o muskusas suteikia jausmingą ir ilgalaikį pagrindą. Vientisa šių bazinių natų sąveika užbaigia kompoziciją, sukurdama žavingą ir įsimintiną kvapą.

  Viršutinės natos: kriaušė, obuolys

  Vidurinės natos: jazminai, karamelė

  Pagrindinės natos: avietė, muskusas  

 • Jums taip pat gali patikti: