Afrozy moteriskas rinkinys EDP 100ml

 • Afrozy moteriskas rinkinys EDP 100ml

  Kaina 35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  - +
  Parduodame ne daugiau 1 vnt.
  Gamintojas
  Turkija
  Prekinis ženklas
  Lion Francesco
  Lytis
  Moteriški
  Talpa (ml)
  100
 •  

  1. Lion Francesco Afrozy aphrosidiaque prabangūs nišiniai moteriški kvepalai su afrodiziaku praturtinti feromonais, kurie yra natūralus afrodiziakas skatinantis priešingos lyties potraukį ir dėmesį. Jų dėka gausite daugiau pasitikėjimo savimi ir sulauksite gerbėjų dėmesio. Natos: vyšninis tabakas, cinamonas, romas, vanilė, zomša, ambra, santalas. 

  2.Lion Francesko extrait de parfum sukurė subtilu,gaivu aromatą dvelkianti moteriška jaunystę. Tai lyg skaidri ir ausiai maloni muzikos melodija pasiekianti net giliausius Jūsų jausmus. Kvapas artimas Baccarat rouge 540 taip pat atspindi moteriškos meilės ir aistros simbolįpagrindinės natos yra jazminas ir šafranas; viduriniosios natos yra ambervudas ir amberas;  bazinės natos yra eglės derva ir kedras.   

  3.Moteriški kvepalai „Afrozy Deep Line“ yra maloni fantazija kiekvienai,ieškančiai progos nukeliauti į nuostabią dimensiją, kur išsipildo iliuzijos. Afrozy deep line blue- smėlis, įmaišytas į jo savininko įvaizdį, bus būtent paskutinis elementas, skiriantis triumfą ir žlugimą. . Juodųjų serbentų , persikų, smėlis, aviečių, kriaušių ir pasiflorų - puokštės atspalvių yra pirmasis akordas Afrozy deep blue. Vidurinės šio aromato natos yra pakalnutės. Apatinės šių kvepalų natos yra aprengtos vanile, santalu, pačiule, muskusu ir heliotropu. Apibūdinti kvepalai pašnekovų širdyse sprogs maloniu emocijų pliūpsniu 

  4.Tai intelektualus aromatas bohemiškiems ir kūrybingiems žmonėms, nesuvaržytiems rėmų, žaidžiantiems žodžiais ir kuriantiems šiuolaikiškas eiles.
  Šiuolaikinė ir klasikinė poezija apibūdina universalius jausmus, kurie nuspalvina mūsų gyvenimą, meniškai aprašomus stiliumi, apjungiančiu vaizduojamąjį meną ir literatūrą.Išskirtinio, Lion Francesco Afrozy Arabic kiekvienas kūrinys - tai uždaras klubas, vieta kurioje tvyro atmosfera, nušviesta tikro malonumo akimirkų.Geras aromatas – tai ne vien kvapas. Jei norima, kad jis būtų prabangus ir išskirtinis, medžiagos bei didingumas turi derėti. Natos: ladanas (aromatinė derva), ambra, vaisia, medienos natos, rytietiškų prieskonių natos, agarmedis, gėlių natos. 

 • Jums taip pat gali patikti:

  65 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  65 
  Prekė išparduota. Susisiekite