Tom Work Collection unisex rinkinys 250ml

 • Tom Work Collection unisex rinkinys 250ml

  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Capriole
  Lytis
  Unisex
  Talpa (ml)
  250
 •  

  Rinkinuka sudaro penki kvapai

  Kvapai yra artimi Tom Ford kolekcijai :

  1.Tobacco Vanille yra šiuolaikinis, šlovingas kuris alsuoja subtiliu retų cigarų aromatu ir jaudinančiu brangių prieskonių kvapu, subtiliai plaukiojančiu tarp stalų socialiniame renginyje. Šis kvapas nepaliks abejingų. Kvepalai Tobacco Vanilla, kupini gerovės, turto ir prabangos kvapo. Kvepalų kompoziciją Tobacco Vanille sudaro džiovintų vaisių, prieskonių, kakavos, vanilės, tonkos pupelių, medienos natos ir brangios tabako veislės.  

  2.Oud Wood turi neapsakomą, egzotišką aromatą. Vertinga rožinė mediena suteikia jausmingumo, Sičuano pipirai - aštrumą, o agarmedžiai oud - rafinuotumą. Šie kvepalai yra pilni neįprastų, sumedėjusių atspalvių, jie užburia ir svaigina savininką, pakerėdami savo kerais.
  Ši kompozicija niekada nebus nuobodi ,net jei ji visada bus su jumis. Rečiausi ingredientai kiekvieną kartą pasirodo su skirtingu charakteriu ir kvapu.Parfumerijos kompoziciją sudaro vanilės, tonkos pupelių, pipirų, gintaro, kardamono, palisandro, santalo, oudmedžio ir vetiverio natos. 

  3.Tuscan Leather yra rafinuota, šipro oda. Oda visada buvo pati subtiliausia medžiaga, su kuria dirbo parfumeriai, o Toskanos odoje jos daugialypis, jausmingas pobūdis atsiskleidžia unikaliu būdu, kaip niekada anksčiau.Švelnus, pirmykščiu jausmingumu dvelkiantis, ekstravagantiškas aromatas. Kvepalų kompozicija prasideda šafrano, čiobrelių, saldžiųjų aviečių natomis. Širdies natos: aistringas jazminas ir olibanumas. Pagrindinės natos: juoda zomša, oda, gintaras ir medis 


  4.Kerintis aromatas gražuolėms. Ponia, kuriai visas pasaulis prie kojų, nusprendžianti, ką daryti , tikrai pasirinks sau Black Orchid kvepalus.Kvapo žavesys pabunda pačiomis pirmosiomis bergamočių, putojančių citrusinių vaisių, sultingų juodųjų serbentų natomis. Kompozicija tęsiama širdies natomis - subtiliu jazminu, mistine juoda orchidėja, ilang-ilangu ir elitiniu juodu triufeliu. Harmoningą kompoziciją užbaigia pačiulių, smilkalų, lotoso, saldžiosios vanilės, vetiverijos, santalo ir balzamo kompozicija. 

  5. Aromatasyra tarsi šiltas, oranžinis gintaro lašas, užšalęs per amžius. Tai savaime saugo gamtos mįslę, kuri gimė gerokai prieš pirmąsias civilizacijas. Šie kvepalai, puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Kvapo galvos natos skamba kaip smilkalai, „širdies“ natos kuriamos remiantis paslaptingų medienos ir gintaro kvapų perpildymu. Prabangus takas mirga saldžios vanilės ir labdanumo užuominomis. 

 • Jums taip pat gali patikti:

  65 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  64 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  65 
  Prekė išparduota. Susisiekite