Bakhoor Khadlaj Maknoon 48g

 • Bakhoor Khadlaj Maknoon 48g

  Kaina 36.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Khadlaj
 • Smilkalai, kuriuose išsiskiria rožė, muskusas, pelargonija ir gintaras, sukuria ypatingą ir prabangią aromatų harmoniją, kuri žavi savo subtilybe ir elegancija. Šie smilkalai kvapą perteikia kaip subtilų šokį, kurį lydi gėlėtas ir saldus aromatų pasaulis.

  Pradžioje šių smilkalų kvapas išsiskiria švelnia rože, kurios žiedai suteikia puošnumo ir romantiškos šilumos akordą. Rožės aromatas yra gilesnis ir apgaubia visą kvapo struktūrą, pridėdamas jai aristokratiškumo ir švelnumo.

  Pelargonija prisideda prie šviežumo ir šilumos. Jos aromatas yra gaivus, gėlinis ir lengvai saldus, suteikiantis smilkalams sužadintą ir gyvą vibraciją. Tai kaip skanūs žali lapai po lietaus, dvelkiantis gaiviu vėjo gūsiu.

  Muskusas įneša į šiuos smilkalus švelnumo ir grynumo elementą. Tai jausmų stabilizatorius, suteikiantis smilkalams ilgaamžiškumo ir švelnumo akcentą. Jo prisilietimas gali būti suvokiamas kaip ramybė.

  Gintaro akcentrai gali būti jaučiami kaip medaus saldumas, kuris sujungiamas su kitais komponentais, kurie pabrėžia jo turtingumą ir sodrumą.