Capriole 125ml

 • Capriole 125ml

  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Capriole
  Lytis
  Unisex
  Talpa (ml)
  125
 •  

  Artimi kvapai Baccarat Collection:

  Rinkinį sudaro penki kvapai 

  1.Ryškus aromatas su natūralia miesto elegancija. Amyris femme extrait parfum suteikia saulėtą gėlių vėjelį, kurį padidina jazminų absoliutas. Pažadink savo jausmus su moterišku šio džiaugsmingo ir žaismingo vaisių gėlių aromato sūkuriu. Saulėtų gėlių puokštė su jazminu suteikia jausmingą šio naujojo opuso bruožą.Amyris“ yra uoslė miesto gyvenimo būdo išraiška, užburianti du šiuolaikinius siluetus, tvirtai įsišaknijusius laikmečio dvasioje. 

  2.Kvapas skirtas moterims ir vyrams, kvepalai yra rytietiškų gėlių kvapų šeimų dalis ir pasižymi vidutiniškai sodriu garsu, apčiuopiamais gintaro, prieskonių ir medienos natų akordais. Pagrindinės kvepalų kompozicijos natos yra gėlių akcentai, kuriuos papildo išraiškingi prieskonių aromatai, saikingi saldūs akordai, taip pat lengvos medienos ir gintaro natos. 

  3.Puikus kerintis aromatas šiuolaikinėms moterims - nišinės parfumerijos gurmanams, yra prisotintas aukščiausios kokybės tauriųjų eterinių aliejų, kuris teka su puikiais baltų gėlių atspalviais ir šviežiais sultingais vaisiais, puikiai gaivina ir ryškiai šešėliuoja vaizdą sėkmingos ir spalvingos madingos moters.Intensyvūs aistringi kvepalai atsiveria grakščiais žaliais riešutais, kartaus migdolo ir aštriais rytietiškais šilto saulėto šafrano natomis, kurios sklandžiai susilieja su sumedėjusiais dervingais kreminiais pušies baltojo kedro atspalviais ir išskirtinėmis gėlių natomis subtilių baltų jazminų žiedlapiais, prisotinančiomis aromatinės kompozicijos širdį.  

  4. Aistringos, tikslingos merginos ir žavūs, griežti vyrai vakare tikrai norės jomis papildyti savo įvaizdį. Pirmieji ant įkaitusios odos, kuri sklandžiai įsiskverbia į egzotiško Siamo benzoino natą, atsiskleidžia žavūs sumedėję Ispanijos labdanumo susitarimai. Kvepalų kompozicijos centre žavios tonkinės pupelės karaliauja savo lengvumu ir slenksčiu. 

  5. Rytietiškas, saldus, gėlių ir medienos kvapas Oudo satino nuotaika, atrodo,kad apgaubta tekančiomis atlaso klostėmis. Yra tikras noras jose apsivynioti, ištirpti erdvėje ir trumpam sustabdyti laiką.Viršutinės natos : Bulgariškos rožės aliejus, akordas žibuoklių ,Oudas, medžio agaras iš Laoso.Vidurinės natos: Damasko rožė ,oudas iš Laoso.Bazinės natos: Vanilinis akordas. 

 • Jums taip pat gali patikti:

  64 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  65 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  65 
  Prekė išparduota. Susisiekite