Rinkinys: SHAHRAZADOS ISTORIJA

 • Rinkinys: SHAHRAZADOS ISTORIJA

  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  PARIS CORNER
  Lytis
  Unisex
 •  

  RINKINĮ SUDARO:

  Rinkinys įkvėptas istorijos apie gražuolę Shahrazad, jos nuostabius plaukus ir skelidžiamą kerintį aromatą...Taip gimė šisi rinkinys, apie gražiausią moters grožį...

  Kruopščiai ieškoti ir atrinkti produktai, kurie kelia emocijas, vertas milijono. Rinkinys įkvėptas Parfum Arabia įkūrėjos Viktorijos Gaidytės ir garsaus plaukų stilisto Karolio Murausko.

  Nišiniai ATOOF kvepalai 

  Unikalūs avangardiniai kvepalai .
  Lyg spindindinčios mėlynos akys, akimirkai pagavusios tavo žvilgsnį minioje, prikausto dėmesį odos dvelksmas, ambra bei prabangios, brandintos medienos akordai... Ne tam, kad apakintų, bet tyliai vestų iš proto. Tai vienas iš stipriausių, įdomiausių ir labai netikėtų odos atspalvių parfumerijoje.
  Šmėstelėjęs muskusas prideda karštų tonų tam, kad pajustum įtemptą atmosferą, sklindanti tonka pupelių šiluma, pripildo šį aromatą narkotinės elegancijos. Jo šleifas begalinis, juntami erotiniai vanilės potėpiai, peržengia įprastos vakarietiškos uoslės ribas.
  Auksinė karamelė, apšlakstyta rečiausiu šafranu pasaulyje – bus maža Tavo paslaptis, dėl kurios , šiandien visi atsisuka į Tave.

  Tavo skleidžiamą aromatą sudaro :

  Viršutinės natos: karamelė.

  Vidurinės natos: šafranas, oda.

  Pagrindinės natos: ambra, muskusas, tonka pupelės, vanilė.

  Ex Nihilo Fleur Narcotique automobilio kvapas Narcotique

  Viršutinės natos – ličiai, bergamotės ir persikai;
  Vidurinės natos: bijūnai, apelsinų žiedai, jazminai ir petalijos (bijūnų ir rožių kvapas);
  Pagrindinės natos: muskusas, samanos ir medienos natos.

    “VALQUER” ŠAMPŪNAS PAŽEISTIEMS PLAUKAMS “TOTAL REPAIR” 400ML

  Tai rafinuotu ikrų bei šilko baltymų deriniu praturtintas subtilus ir išskirtinis šampūnas, padedantis atkurti sveiką plaukų išvaizdą. Ši plaukų priežiūros linija sukurta vadovaujantis unikalia ZERO % koncepcija – šampūnų sudėtyje nėra sulfatų, silikono, dažiklių, druskos, parabenų ir MIT (metilizotiazolinono). „Valquer“ šampūnai taip pat tinkami estetinei plaukų priežiūrai ir puoselėjimui. Ne mažesnis dėmesys skiriamas ir galvos odai. Šampūnai išsiskiria ne tik novatoriška kempinę primenančia tekstūra, juose esančios švelniai putojančios aktyviosios paviršiaus medžiagos be sulfatų puoselėja jautrią galvos odą, saugo nuo niežėjimo, sudirgimo ar paraudimo.

  VALQUER” PAŽEISTUS PLAUKUS ATSTATANTI LEDO KAUKĖ “TOTAL REPAIR” 300ML

  Pagaminta naudojant aukštos kokybės išgrynintą vandenį (osmoso vandenį, apdorotą per UVA filtrus) ir natūralias medžiagas. Energijos suteikianti plaukų kaukė, kurios vėsinamasis poveikis sustiprina naudingąsias makadamijos riešutų aliejaus savybes.

  Pagrindinės formulėje naudojamos veikliosios medžiagos yra: makadamijos riešutų aliejus. Makadamijų riešutai auga ant medžių, kurių tėvynė – Australija. Tai yra vieni brangiausių riešutų pasaulyje! Jų aliejus pasižymi ypatingomis savybėmis – stiprina ir drėkina plaukus, minkština juos, suteikia žvilgesio ir švelnumo. Padeda suvaldyti net ir pačius nepaklusniausius bei reikliausius plaukus. Stambiauogės spanguolės, jose gausu vitaminų B1, B2, B5, B6, PP, C, organinių rūgščių ir daug kitų naudingų mikroelementų. Jų dėka plaukai tampa dar labiau žvilgantys ir didesnės apimties.

  Dėl vėsinamojo poveikio rezultatai yra net 30 % geresni, lyginant su įprastomis plaukų kaukėmis.

  Pagrindinės serumo formulėje naudojamos veikliosios medžiagos yra: šilko baltymai, pantenolis, eršketų ikrai, fitokeratinas ir vitaminas E, kurie garantuoja nepriekaištingą kokybę net ir itin pažeistų, silpnų plaukų atveju.

 • Jums taip pat gali patikti: