Al Haramain Amber Oud Gold Edition

 • Al Haramain Amber Oud Gold Edition

  Kaina 89.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  AL HARAMAIN
  Talpa (ml)
  120
  Lytis
  Unisex
 • Al Haramain Amber Oud Gold Edition - tai puikus unisex nišinis kvapas, kuris įkvepia prabangos ir rytietiškos išskirtinumo jausmą. Šis aromatas yra kaip auksas, kuris spindi puikumu, šiluma ir paslaptingumu.

  Kvapo viršūnėse pasijunta aukso ir brangausjų gėlių žiedai, atverdami duris į neaprakstomą prabangą. Jų švelnumas ir subtilumas suteikia jums išskirtinio skonio pojūtį, atspindintį jūsų unikalumą.

  Vidurinės kvapo natos pristato egzotiškojo oud medžio sodrumą ir šilumą. Oud yra vienas iš rytietiškų aromatų simbolizuojančių prabangą, o šiame kvepalų derinyje jis suteikia jums rafinuotą ir paslaptingą aura.

  Šis kvapas yra kaip auksas, kuris skleidžia rytietiškos prabangos jausmą, leisdamas jums jaustis ypatingai ir išskirtinai.

  Skambesio širdyje dominuoja daugiausia saldūs akcentai. Jūsų uoslės receptorius pradžiugins visiškai neįkyrus, bet toks išraiškingas melionų ir ananasų derinys, briaunotas lašeliu jausmingo gintaro. Pagrindas eau de parfum dvelkia vanilės-muskuso dvelksmo šiluma ir apgaubia medienos taurumu. Viskas pagal geriausias Rytų tradicijas!

  Viršutinės natos: bergamotė, žaluma;

  Širdies natos: melionas, ananasas, gurmaniški akordai, gintaras;

  Bazinės natos: mediena, vanilė, muskusas.