Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition

 • Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition

  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  AL HARAMAIN
  Talpa (ml)
  60
  Lytis
  Unisex
 • Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition yra ypatingai prabangus ir įspūdingas unisex kvapas, kuris atspindi rytų prabangą ir turtingą charakterį. Šis kvapas sujungia stiprų, tvirtą aromatą, kuris prilygsta šventiniam įvykiui arba išskirtinei progai.

  Šio kvapo aukštos kokybės kompozicija puikiai išryškina orientališkus aromatus, sukurdama nepakartojamą ir įsimintiną įspūdį. Jo pagrindinės kvapų natos yra ambra, turtingas oud medis ir giliai smaragdinių žiedų tabako aromatas. Šios natos harmoningai susilieja, sukuriant unikalią kvapų simfoniją.

  Kvapas prasiskverbia kaip mėginimas susitvarkyti pasaulį ir parodyti savo pasitikėjimą savimi. Tai yra kvapas, kurį pasirenka tie, kurie siekia išsiskirti, būti neįprasti ir nepakartojami. Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta stiprius ir tvirtus kvapus su rytų prabanga, kurie nori išskirtinumo ir nepakartojamumo savo kvapų kolekcijoje. Tai kvapas, kuris nulemia jūsų charakterį ir pasakys apie jus daug daugiau nei žodžiai.

  Viršutinės natos: tabako lapai, cinamonas, juodieji pipirai, imbieras;

  Širdies natos: vanilė, žvaigždinis anyžius, gvazdikėliai, kakava, tonka pupelės, smilkalai;

  Bazinės natos: tabakas, džiovinti vaisiai, medienos natos.